Karolina Gorazda

i

Autor: AKPA Karolina Gorazda - pamiętacie byłą Miss Polonię?

Od Miss Polonia do sprzedawczyni kosmetyków. Pamiętacie Karolinę Gorazdę?

2023-02-16 15:42

Karolina Gorazda koronę Miss Polonia zdobyła 20 lat temu. Przez wielu uważana była za jedną z najpiękniejszych polskich miss. Choć zapowiadała się na gwiazdę show-biznesu, ona wybrała inną drogę. Po sukcesie w konkursie piękności sprzedawała kosmetyki! Pamiętacie Karolinę? Co robi teraz była modelka?

Karolina Gorazda najpiękniejszą Polską została w 2003 roku. Wiele osób było zachwyconych tym wyborem i wróżono jej wielką karierę. Konkursy piękności w polskim show-biznesie były furtką dla wielu prezenterek telewizyjnych, modelek czy aktorek. Dla wszystkich było oczywiste, że Gorazda również stanie się gwiazdą. Ona jednak tego nie chciała i postanowiła wybrać inną drogę. Po wygranej w Miss Polonia wzięła udział w konkursach Miss Świata i Miss Ziemi. Później zniknęła z salonów. Postanowiła skończyć studia na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Później z miłości wyjechała do Londynu. Mieszkała tam ze swoim partnerem. Tam pracowała jako sprzedawczyni kosmetyków. Współpracowała między innymi z marką Victorii Beckham. Czy żałuje swojej decyzji? Wiemy, co aktualnie dzieje się u byłej modelki.

Renata Gabryjelska - kim jest? Od konkursu Miss Polonia do międzynarodowej kariery!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Karolina Gorazda - co się u niej dzieje?

Karolina Gorazda nie wróciła już na stałe do Polski. Nadal mieszka w Londynie i wyszła za mąż. Jej partnerem jest ten sam mężczyzna, dla którego porzuciła karierę w Polsce. Jak więc widać, była to prawdziwa miłość i warto było zaryzykować. Aktualnie mają szczęśliwą rodzinę. Wychowują dwójkę dzieci. Zawodowo Karolina zajmuje się marketingiem. Prowadzi rodzinną firmę. Pewnie niektórzy szukają aktualnych zdjęć byłej miss, ale nie prowadzi ona konta na Instagramie ani w innym serwisie społecznościowym.

Sandra Kubicka dostała swój program w TVP. To nowe miłosne show - na czym polega?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE