Niall Horan jest zbyt przystojny na wspólny podryw! Tak twierdzi Lewis Capaldi

2019-12-16 13:11 mw
Niall Horan i Lewis Capaldi
Autor: Richard Buxo / SplashNews.com/East News, AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Który z chłopaków z One Direction jest najprzystojniejszy? Opinie fanek 1D zawsze były w tej kwestii podzielone i chyba zmieniają się w czasie. Zdaniem wielu wielbicielek boysbandu, w ostatnim czasie największym ciachem spośród piątki chłopaków stał się Niall Horan. Zdaje się, że z opinią tą zgadza się także przyjaciel muzyka, Lewis Capaldi. Piosenkarz stwierdził właśnie, że Niall Horan jest zbyt przystojny, żeby wraz z nim podrywać dziewczyny...

Po zawieszeniu działalności zespołu One Direction jego byli członkowie poszli własnymi ścieżkami i rozwijają niezależne kariery solowe. Co prawda końcówka roku należy bezsprzecznie do Harry'ego Stylesa, który właśnie uszczęśliwił fanów długo wyczekiwanym albumem, ale w tym roku sporo też namieszał Niall Horan. I namiesza także w roku 2020, a to za sprawą swojej trasy koncertowej.

Niall Horan ponownie wybierze się w tournee razem z przyjacielem, Lewisem Capaldim. Autor hitów "Someone You Loved" i "Bruises" wypowiedział się właśnie na ten temat podczas wywiadu u Danielle i Gandhi na iHeartRadio Jingle Ball.

Lewsi Capaldi zapytany został między innymi o relacje z Niallem, z którym miał już okazję niedawno koncertować, i z którym w nadchodzącym roku spędzi sporo czasu na trasie koncertowej"Nice To Meet Ya Tour". Panowie odwiedzą łącznie aż 17 miast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

NIALL HORAN ZBYT PRZYSTOJNY NA WSPÓLNY PODRYW?

Wspólna trasa koncertowa Nialla Horana i Lewisa Capaldi potrwa równo miesiąc, od 20 kwietnia do 20 maja 2020 roku. Panowie zjadą razem Amerykę Północną i z pewnością poza koncertowaniem spędzą też sporo czasu na poznawaniu USA i Kanady.

>> Liam Payne znów atakuje Harry'ego Stylesa! "Ch*** dziwaczny!"

Ale o wspólnych podrywaniu dziewczyn raczej nie ma mowy, bo Lewis Capaldi nie uważa Nialla za dobrego "skrzydłowego".

Powód? Jego zdaniem Horan jest... zbyt przystojny! xDDD

Kiedy dziewczyny będą sięgać gwiazd, żeby dostać się do Nialla, ja mogę je łapać na dole

- zażartował Lewis Capaldi.

Trzeba przyznać, że Lewis Capaldi jest dość skromny. Ten Szkot włoskiego pochodzenia może i nie przypomina George'a Clooneya, ale to jego piosenka królowała na playlistach całego świata - z pewnością niejedna dziewczyna chętnie wybrałaby się na prywatną sesję z autorem "Someone You Loved".

Lewis Capaldi
Autor: OLI SCARFF/AFP/East News
Niall Horan
Autor: Theo Wargo/Getty AFP/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE