Niall Horan i Selena Gomez są parą? Jego odpowiedź nie pozostawia wątpliwości!

2019-12-04 18:37 nk
Selena Gomez i Niall Horan
Autor: Splash News/East News

Ostatnio w mediach ponownie zaczęły krążyć plotki, jakoby Niall Horan i Selena Gomez byli parą. Artyści okazywali sobie niedawno czułość, a on bardzo słodko wypowiadał się na jej temat. Teraz były członek One Direction odpowiedział wprost na pytanie, czy ma dziewczynę. Jego odpowiedź nie mogła być bardziej jasna!

Niall Horan i Selena Gomez regularnie są ze sobą zestawiani przez media jako potencjalna para. Nie jest tajemnicą, że artyści od lat się przyjaźnią i wielokrotnie byli widywani razem. Ich romans nie jest tylko tematem plotek. Fani po prostu bardzo chcieliby, by ta przyjaźń przerodziła się w coś więcej, bo oni po prostu mega do siebie pasują!

Ostatnio pojawiły się symptomy, jakoby ta znajomość rzeczywiście ewoluowała... W październiku Niall był widziany, jak obejmował Sel ramieniem, a potem opublikował w sieci swoje zdjęcie przy plakacie z jej twarzą. W jednym z programów z kolei nazwał ją "absolutnym słodziakiem". Czy to już miłość?

Selena Gomez i Niall Horan parą?

Pytanie o status tej znajomości musiało w końcu paść! Niall Horan usłyszał je podczas wywiadu dla jednej z australijskich stacji radiowych.

Czy mam dziewczynę? Nie, nie mam.

- powiedział Niall Horan w nowym wywiadzie i dodał, że jest "very much single, very much single".

Artysta wyjaśnił, że kiedy jest się tak sławnym, jak on, nie da się nawet przyjaźnić z kobietą.

Nie ma różnicy, czy z kimś się spotykam, czy to tylko moja przyjaciółka. Umawiam się z nimi na oczach mediów. To jest najbardziej wkurzająca część, no nie? Nie możesz nawet przyjaźnić się z kobietą.

- stwierdził członek One Direction.

NAJNOWSZE