Harry Styles chodzi do terapeuty. "To pomaga"

2019-12-14 17:38 kp
Harry Styles
Autor: Invision/Invision/East News

Harry Styles, tak jak pozostali członkowie One Direction, musiał się nauczyć po zawieszeniu działalności zespołu, jak żyć w pojedynkę. Lata spędzone w świetle fleszy i zawsze z kolegami z grupy, mocno odbiły się na jego psychice. Harry przyznał, że czasem odwiedza terapeutę i zażartował, że to wszystko wina One Direction!

Harry Styles ma powody do świętowania. Właśnie do sklepów trafił jego drugi solowy album i tym samym gwiazdor wyprzedził wszystkich swoich kolegów z One Direction - Niall Horan wyda drugi krążek na początku 2020 roku, Liam Payne dopiero co wypuścił debiutancką płytę, a Louisowi Tomlinsonowi nie udało się jeszcze wydać żadnego długogrającego wydawnictwa.

Harry Styles doskonale odnalazł się więc w nowej rzeczywistości - już bez One Direction. Piosenkarz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mogło być to znacznie bardziej skomplikowane niż w jego przypadku...

Harry Styles po One Direction

Harry Styles nie ukrywa, że nagła sława, która spadła na niego wraz z One Direction, w pewnym momencie może się na nim odbić...

Najbardziej szalone w całej sprawie z X Factor jest to, że stało się to tak szybko. Dzień wcześniej nigdy nie byłeś w telewizji. A potem nagle ... Nie myślisz wtedy: „Och, może powinienem zatrzymać dla siebie część moich osobistych kwestii”. Częściowo dlatego, że jeśli masz 16 lat, i tak robisz, wyglądasz jak podskakujący gówniarz. Tylko wyobraź sobie: „Właściwie przepraszam, wolałbym tego nie komentować ...” Nie wiesz, przed czym się chronić. Słuchaj, byłem dzieckiem, wiedziałem tylko: nie muszę już chodzić do szkoły. Myślałem, że to cholernie wspaniałe. Może to coś, z czym będę musiał poradzić sobie później. Kiedyś obudzę się w wieku 40 lat i pomyślę: Arrrggh.

- opowiedział Harry w ostatnim wywiadzie.

Okazuje się, że zalety rozmów z terapeutą Harry Styles docenia już teraz. Piosenkarz zdradził, że od czasu do czasu widuje się ze specjalistą, który pomaga mu poukładać myśli.

Chodzę. Nie co tydzień, ale gdy czuję, że tego potrzebuję, Przez bardzo długi czas nie próbowałem terapii, bo chciałem być kolesiem, który może powiedzieć: ja tego nie potrzebuję. Teraz widzę, że chodziłem na swój własny sposób. To pomaga.

- wyjaśnił.

NAJNOWSZE