Netflix pokaże dokument Blackpink: Light Up the Sky, a w nim - prywatne życie dziewczyn!

2020-09-09 7:59 mm
BLACKPINK
Autor: screen YouTube/BLACKPINK

Uwaga, fani Blackpink! Serwis Netflix już tej jesieni pokaże dokument o Jisoo, Jennie, Rosé i Lisie! Film "Blackpink: Light Up the Sky" ukaże się już w połowie października. Zobaczymy w nim serię wywiadów, zakulisowych zdjęć z koncertów Blackpink i niepublikowanych szczegółów - w tym także na temat codziennego życia dziewczyn!

Jak zapowiada Netflix, film dokumentalny “Blackpink: Light Up the Sky” pokaże między innymi, jak przebiega codzienna praca Jennie, Jisoo, Lisy i Rosé w studiu nagraniowym i jak dziewczyny przygotowywały się do festiwalu Coachella.

Ale to nie wszystko! Fani Blackpink mogą spodziewać się też wielu niepublikowanych dotąd szczegółów na temat prywatnego życia artystek. Film “Blackpink: Light Up the Sky” ma pokazać, jak wygląda zwykły dzień dziewczyn z girlsbandu.

Kiedy premiera filmu o Blackpink?

Film “Blackpink: Light Up the Sky” to kolejna z muzycznych produkcji serwisu Netflix. Wcześniejsze dokumenty o Beyonce ("Homecoming"), Lady Gadze ("Five Foot Two") i o Taylor Swift ("Miss Americana") cieszyły się ogromną popularnością. Zapewne podobnie będzie z filmem o Blackpink.

Co ważne, fani nie będą musieli długo czekać na dokument. Film “Blackpink: Light Up the Sky” swoją premierę będzie miał już 14 października!

Grupa Blackpink istnieje od 2016 roku i tworzy ją czwórka dziewczyn: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy, które pochodzą z Korei Południowej, Australii i Tajlandii. Formacją opiekuje się wytwórnia YG Entertainment.

BLACKPINK
Autor: Materiał Prasowy/Universal Music Polska BLACKPINK

Wiesz wszystko o BLACKPINK?

Pytanie 1 z 5
Jak nazywa się wytwórnia dziewczyn?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE