Ice Cream: Selena Gomez i BLACKPINK najsłodszymi gwiazdami roku! Która najpiękniejsza?

2020-08-28 9:16 kp
Selena Gomez i BLACKPINK - Ice Cream
Autor: Youtube/ BLACKPINK

Zgodnie z zapowiedziami Selena Gomez i BLACKPINK opublikowały swój wspólny singiel o uroczej nazwie Ice Cream. W kwestii piosenki fani mają na razie mieszane odczucia, jednak sam teledysk do niej to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mieliśmy ostatnio okazję oglądać! Dziewczyny są w nim zjawiskowe i naprawdę trudno wybrać, która wypadła najpiękniej!

K-pop już na dobre zagościł na świecie, a kolejne gwiazdy zafascynowane stylem muzyków z Azji marzą o tym, by nawiązać z nimi współpracę. Takie gwiazdy jak BTS czy BLACKPINK dziś mogą już wybierać spośród tych najlepszych i nagrywać kolaboracje, o których mówi cały świat,

I tak po współpracy BTS z Halsey czy BLACKPINK z Lady Gagą przyszedł czas na kolejny wspólny projekt dziewczyn, tym razem z Seleną Gomez. Gwiazdy już od wielu dni zapowiadały premierę kawałka Ice Cream. Promocja singla była naprawdę na wielką skalę - z okazji jego powstania Selena Gomez wydała chociażby własną linię lodów, a kadry z klipu już od wielu dni pojawiały się na Instagramach wokalistek.

Michał Szczygieł przedłuża wakacje! Niepublikowany fragment utworu - tylko na ESKA.pl

Selena Gomez i BLACKPINK - Ice Cream słodsze niż myśleliśmy

Na taką porcję słodyczy trudno było się jednak przygotować! W teledysku Ice Cream Selena Gomez i dziewczyny z BLACKPINK są urocze jak chyba nigdy dotąd i to właśnie wygląd i stylizacje gwiazd jest głównym tematem rozmów internautów po premierze Ice Cream. Kolorowe kadry z klipu z pewnością będą jeszcze długo rozpalały sieć i aż szkoda, że nie ukazały się wcześniej, bo to idealny teledysk na odchodzące już lato.

Zobaczcie sami:

A my pytamy Was, która gwiazda w Ice Cream zrobiła na Was największe wrażenie?

Sonda
Która gwiazda wygląda w Ice Cream najpiękniej?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE