Naomi Campbell je jeden posiłek dziennie! I ma królewskie nawyki

2020-06-03 13:41 KP
Naomi Campbell
Autor: Rex Features/East News

Choć Naomi Campbell skończyła pod koniec maja 50 lat, młodsze koleżanki mogą jej pozazdrościć doskonałej kondycji. Modelka od lat 90. zachwyca urodą i wciąż jest jedną z największych gwiazd branży modowej. Tak wspaniały wygląd wymaga jednak wyrzeczeń... osobisty kucharz Naomi zdradził, jak wyglądają jej nawyki żywieniowe i kulinarne zachcianki. Robi wrażenie?

Naomi Campbell to prawdziwa królowa wśród celebrytek. Gwiazda ma na koncie ogromne sukcesy - jest przecież uważana za jedną z najważniejszych modelek lat 90., która otworzyła drogę do modelingu czarnoskórym kobietom. Dziś jej obecność na imprezie czy pokazie to dla organizatorów prawdziwy zaszczyt, a dla publiczności wielka atrakcja. Naomi doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dba o to, by nie stracić opinii megagwiazdy.

Naomi Campbell już niejeden raz zaskakiwała swoimi luksusowymi przyzwyczajeniami. Teraz kulinarną tajemnicę jej figury i zdrowia zdradził jej osobisty kucharz. Jak modelka się odżywia?

>> Naomi Campbell kąpie się w soli i occie winnym! Mniam?

Dieta Naomi Campbell

Jak można było przypuszczać, Naomi Campbell ma niecodzienne nawyki żywieniowe. Gwiazda już wcześniej zdradziła, że ogranicza się do jednego dużego posiłku dziennie - nie je jednak produktów nabiału, kurczaka i glutenu.

Gotują dla niej od ponad 10 lat. Ma własną ekipę w domu, ale ja codziennie przygotowuję jeden naprawdę dobry posiłek, który jest super czysty i naprawdę zdrowy. Kiedy podróżuje prywatnie, ja też przygotowuję te posiłki. Ona nie je samolotowego jedzenia. Nigdy nie zamawia w restauracji tego, co jest w menu. Zasadniczo mówi: „Zrób coś, ale coś spoza menu”, więc zawsze jest to proces twórczy. To musi mieć smak. Nie możesz po prostu posolić i popieprzyć. I tak tego nie robię, ale ona wie! Musi być trochę przypraw i zioła. Chodzi o to, aby uczynić to pełnym smaku i aromatycznym.

- dowiadujemy się.

Odważylibyście się ugotować coś dla Naomi Campbell?

>>W takim stroju ochronnym Naomi Campbell lata samolotem! Fani pytają: "Gotujesz metę?"

NAJNOWSZE