Naomi Campbell skończyła 50 lat! Wciąż jest piękna?

2020-05-23 10:38 kp

Naomi Campbell to jedna z największych gwiazd modelingu lat 90. Supermodelka ma na swoim koncie niezliczone kampanie dla największych domów mody na świecie i występy na wybiegach najważniejszych modowych eventów. Dziś wciąż pojawia się gościnnie na wybiegach wielkich projektantów, wzbudzając niezmiennie zachwyt publiczności. Uwierzycie, że właśnie kończy 50 lat?

Naomi Campbell nie bez powodu nazywana jest jedną z najważniejszych gwiazd modelingu, które zmieniły obraz branży. To właśnie ona jako pierwsza czarnoskóra modelka pojawiała się na okładkach najważniejszych magazynów i w kampaniach największych marek. I patrząc na Naomi Campbell trudno uwierzyć, że właśnie kończy 50 lat.

Tuż przed podpisaniem swojego pierwszego kontraktu z agencją modelek w wieku 15 lat, Naomi Campbell wystąpiła w teledysku do piosenki Boba Marleya i Culture Club. Jej kariera zaczęła rozwijać się bardzo szybko - tuż przed ukończeniem 16 lat Naomi pojawiła się na okładce brytyjskiego Elle. Była też pierwszą czarnoskórą modelką, która zapozowała na okładkę brytyjskiego Vogue i która pojawiła się na okładce najbardziej prestiżowego, wrześniowego wydania amerykańskiego Vogue.

Naomi Campbell skończyła 50 lat

Od tamtego momentu Naomi Campbell osiągnęła w branży modelingu chyba wszystko. Dziś jej pojawienie się na imprezie modowej to ogromne wydarzenie - o jej obecność zabiegają wszyscy projektanci. Naomi wciąż zachwyca urodą i mimo 50 lat na karku formy mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki z branży. Jaki jest jej sposób na młody wygląd? To oczywiście jej słodka tajemnica :)

>> Naomi Campbell kąpie się w soli i occie winnym! Mniam?

Zobaczcie, jak dziś wygląda Naomi Campbell!

NAJNOWSZE