Naga Anja Rubik na plaży pełnej śmieci! Zobaczcie WYJĄTKOWE zdjęcia!

2019-08-10 9:55 DR
Anja Rubik
Autor: WBF Anja Rubik

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy bardzo często wykorzystują swoją popularność do promowania różnych produktów czy usług. Są jednak tacy, którzy fakt, że są znani wykorzystują w inny sposób. Na przykład Anja Rubik wzięła ostatnio udział w kolejnej już kampanii społecznej. Tym razem chodzi o zwrócenie uwagi na ilość plastiku, jaką produkujemy codziennie. To właśnie dlatego modelka postanowiła nago przytulać się do plastikowych butelek, a ręce związać foliówkami. To zdjęcie naprawdę robią wrażenie. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Anja Rubik niejednokrotnie pokazała, że popularność i sława to dla niej świetna okazja nie tylko do zarobienia całkiem niezłych pieniędzy, ale także do popularyzowania wartości, w które wierzy. To modelka, która bardzo chętnie bierze udział w kampaniach społecznych. Jest tylko jeden warunek. Musi iść to w zgodzie z jej przekonaniami. Jest autorytetem dla naprawdę szerokiego grona fanów. We wrześniu 2018 roku na rynek trafiła jej książka poświęcona edukacji seksualnej. Modelka wsparła też strajk nauczycieli, a teraz postanowiła wziąć udział w kampanii edukacyjnej dotyczącej plastiku, który zalewa między innymi plaże czy oceany.

W ramach tej akcji na Instagramie gwiazdy pojawiło się kilka zdjęć, na których widać nagą Anję Rubik na przykład przytulającą się do plastikowych butelek. Jak wyznała gwiazda, dołączyła do kampanii Mariny Testino "#WeSeaThrough".

Dołączyłam do kampanii aby zwrócić uwagę na zanieczyszczenie mikroplastikami, zwiększyć świadomość i znaleźć możliwe rozwiązania. Zobowiązuję się do patrzenia na etykiety, kiedy kupuję ubrania, unikania materiałów syntetycznych, kupowania TYLKO tego, czego naprawdę potrzebuję i kocham, i pływania nago kiedy tylko potrafię

zdradza modelka. A oto zdjęcia Anji Rubik, które powstały w ramach kampanii:

Co sądzicie o takiej formie ratowania planety?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE