Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Chodzi o rocznicę śmierci Mac Millera?

2019-08-09 20:48
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Polscy fani Ariany Grande z niecierpliwością odliczali już dni do zaplanowanego na początek września koncertu gwiazdy w Krakowie. Niestety, Ariana Grande odwołała koncert w Polsce, nie podając żadnych szczegółowych informacji. To już drugi taki przypadek - wcześniej Ariana nie wystąpiła w Łodzi. Czy w jej życiu znów dzieje się coś złego?

Fani Ariany Grande z Polski nie ukrywają swojego zawodu po tym, jak gwiazda po raz kolejny odwołała koncert w Polsce. Miesiąc przed zaplanowanym występem w Krakowie organizator koncertu opublikował oświadczenie, z którego wynika, że Ariana Grande odwołała koncert w Polsce z "powodów osobistych". Co ciekawe, dwa koncerty, które miały odbyć się na kilka dni przed wizytą gwiazdy w Krakowie, nie zostały odwołane, a przełożone.

Dlaczego Ariana Grande odwołała koncerty przypadające na początek września? Nie sposób nie łączyć tego z wydarzeniami, do których doszło w ubiegłym roku. 7 września przypada pierwsza rocznica śmierci Mac Millera. Wokalistka bardzo mocno przeżyła jego odejście i wiele wskazuje na to, że nie czuje się na tyle silna, by w tym okresie koncertować. To oczywiście tylko jedna z teorii dotyczących odwołania koncertu.

Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Jak się czuje?

Start trasy koncertowej Sweetener poprzedzał bardzo trudny okres w życiu Ariany Grande. Najpierw wokalistka przez wiele miesięcy próbowała poradzić sobie z traumą po zamachu w Manchesterze, a gdy wydawało się, że wychodzi na prostą i jest szczęśliwa u boku Pete Davidsona, tragicznie odszedł Mac Miller. To wydarzenie absolutnie wstrząsnęło Arianą i przewartościowało jej życie. Gwiazda zerwała z Davidsonem i z dala od mediów szukała spokoju.

Ariana Grande długo bała się, czy poradzi sobie podczas światowego tournee. Przez pierwsze miesiące wokalistka koncertowała wyłącznie w pobliżu domu, by w każdym momencie móc do niego wrócić i ukoić nerwy. Ari coraz częściej dawała jednak sygnały, że w trasie jest szczęśliwa. Media zaczęły łączyć ją też ostatnio z nowym mężczyzną - Mikey'em Fosterem, z którym nagrała utwór Boyfriend. Czy to możliwe, by teraz jej stan znów się pogorszył?

Odwołanie koncertu w Polsce jest z pewnością bardzo zaskakujące dla jej fanów, zwłaszcza, że pozostałe koncerty - choć przełożone - odbędą się. Polscy wielbiciele Ariany Grande liczą na wyjaśnienie ze strony wokalistki, dlaczego to właśnie w Krakowie nie da swojego show.

Warto mieć jednak na uwadze, że Ariana Grande ma za sobą bardzo trudny czas.

NAJNOWSZE