Milionerzy: Gwiazdy filmu „Całe szczęście” będą grały o milion! Kto podejmie wyzwanie?

2019-03-16 18:01 DR
Hubert Urbański w specjalnym odcinku Milionerów
Autor: TVN Hubert Urbański w specjalnym odcinku Milionerów

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowanych w telewizji TVN. Codziennie gromadzi on przed telewizorami sporą rzeszę widzów. Zazwyczaj w programie biorą udział osoby, które przeszły casting. Stacja szykuje jednak wyjątkowe odcinki. Wezmą w nim bowiem udział gwiazdy serialu „Całe szczęście”. Kto zasiądzie w studiu i powalczy o milion złotych? Sprawdźcie na Hotplota.pl.

Program Milionerzy wrócił na antenę telewizji TVN jakiś czas temu po kilku latach przerwy. Zasady są jednak niezmienne. Uczestnicy programu Milionerzy walczą o tytułowy milion złotych. Muszą odpowiedzieć na 12 pytań. Do dyspozycji mają też trzy koła ratunkowe – 50:50, telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności. W odcinkach emitowanych po przerwie zaledwie 2 osoby odpowiedziały poprawnie na 12 pytań i wygrały milion złotych. Ostatnio była to Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska. Przy okazji oczywiście gratulujemy! ;)

Jednak co jakiś czas telewizja TVN zmienia nieco formułę programu. Zamiast uczestników wybranych w castingach, naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiadają gwiazdy filmów, których produkcją zajmuje się telewizja TVN. I właśnie dlatego wkrótce będziemy mogli zobaczyć zmagania gwiazd komedii romantycznej „Całe szczęście”. O milion powalczą Marieta Żukowska i Tomasz Sapryk oraz Joanna Liszowska w duecie z Rafałem Rutkowskim.

OBIECANKI CACANKI! ;)
Michał Wiśniewski w programie To Był Rok

Autor: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski o Dominice Tajner-Wiśniewskiej: "To była moja ostatnia żona"!

Na Hotplota.pl prezentujemy Wam zwiastuny specjalnych odcinków programu Milionerzy. Zobaczcie:

Wygrane pieniądze gwiazdy przekażą na fundację „TVN Nie jesteś sam”. Specjalne odcinki Milionerów będzie można oglądać w przyszłym tygodniu.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE