Taniec z Gwiazdami: Justyna Żyła znowu poległa! "Cieszę się, że przeżyłaś"! [VIDEO]

2019-03-15 23:05
Justyna Żyła
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Justyna Żyła po raz kolejny poległa w tańcu z Tomaszem Barańskim! Jej salsa została oceniona bardzo nisko, a komentarze były jeszcze ostrzejsze, niż w poprzednich odcinkach! Jak to możliwe, że Justyna Żyła awansowała do kolejnego odcinka Tańca z Gwiazdami?! Zobaczcie jej występ jeszcze raz i oceńcie sami!

Za nami 3. odcinek Tańca z Gwiazdami 2019. Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli salsę. Para została bardzo nisko oceniona przez jury. Szczegóły na temat tego, co działo się w Tańcu z Gwiazdami 15.03.2019, możecie prześledzić TUTAJ:

>> Taniec z Gwiazdami 2019: Kto odpadł 15.03? Wyniki odc. 3 na żywo

Justyna Żyła i Tomasz Barański wzbudzają coraz więcej emocji. Po raz kolejny bowiem ta para była najgorsza i po raz kolejny - nie odpadła! Zamiast nich z show rozstali się Czadoman i Walerija Żurawlewa, którzy zatańczyli dużo lepiej.

HOT TEMAT!
Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke

Autor: TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami: Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke na widowni! [ZDJĘCIA]

Ja się tylko cieszę, że przeżyłaś ten cały taniec - od początku do końca.

- skomentowała taniec Justyny Żyły Ola Jordan. Iwona Pavlović była jeszcze ostrzejsza:

Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Twoje nogi jakby odmawiały posłuszeństwa.

W obronie Justyny Żyły stanął jej taneczny partner. Tomasz Barański wyjaśnił, że Justyna jest nowa w świecie show biznesu i nie potrafi poradzić sobie z tremą. Dziewczyna jest po prostu totalnie zestresowana! Mało tego, na próbach podobno radzi sobie świetnie. Dopiero na "live'ie" kładzie choreografie.

Justyna nie jest z tego świata. Próba była petarda.

- mówił Tomasz Barański. Jednak jurorzy byli nieugięci. Dali tej parze 8 punktów. Mało? Wielu internautów zaznacza w komentarzach, że ten taniec oceniliby jeszcze niżej!

A Wy?

NAJNOWSZE