Michał Wiśniewski o Dominice Tajner-Wiśniewskiej: "To była moja ostatnia żona"!

2019-03-16 10:36
Michał Wiśniewski w programie To Był Rok
Autor: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski był gościem programu TVP, To Był Rok. Lider Ich Troje krótko odniósł się w nim do rozwodu z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Jego słowa i poczucie humoru związane z tym dramatycznym wydarzeniem mogą zaskakiwać. Cierpiąca Dominika na pewno nie poczuje się po nich lepiej. Czy takie było zamierzenie Michała?

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej to duże zaskoczenie nie tylko dla fanów, ale i dla samej żony lidera Ich Troje. Dominika Tajner-Wiśniewska podkreśla w wywiadach, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw i że jest jej bardzo przykro, bo kocha męża.

Decyzja Michała Wiśniewskiego o wniesieniu pozwu rozwodowego jest o tyle zaskakująca, że jeszcze kilka dni przed ogłoszeniem rozstania piosenkarz nagrał ze swoją żoną filmik, w którym oboje dementowali plotki o kryzysie w związku. Para wygłupiała się i żartowała z plotek. Widzieliście to nagranie?

>> Michał Wiśniewski jeszcze kilka dni temu wygłupiał się z żoną na Facebooku! VIDEO!

A dziś wiele wskazuje na to, że Michał Wiśniewski już wtedy wiedział, że chce rozwieść się z Dominiką! Media donoszą, że wokalista Ich Troje wniósł pozew trzy miesiące temu! Tę wersję zdaje się potwierdzać wyemitowany w piątek wieczorem w TVP odcinek programu To Był Rok z udziałem Wiśniewskiego. Show było bowiem kręcone jeszcze w lutym, a padły w nim słowa wskazujące na to, iż Michał już wtedy wiedział, że Dominika dołączy wkrótce do grona jego eks żon.

HOT ZDJĘCIA!
Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke

Autor: TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami: Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke na widowni!

W programie To Był Rok został wyemitowany teledysk Ich Troje z 2000 roku, Walczyk Bujaj Się. W klipie Michał Wiśniewski jest ucharakteryzowany na drag queen. Piosenkarz ma na twarzy mocny makijaż.

Zaskoczona tym widokiem Ania Mucha krzyknęła: "Nie wierzę!".

To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża.

- odpowiedział Michał Wiśniewski.

Dlaczego więc do końca grał szczęśliwego nie tylko przed fanami, ale i przed samą Dominiką?!

NAJNOWSZE