Miley Cyrus nazwała Liama Hemswortha "f--tem"?! Twierdzi, że przez niego została lesbijką

2019-10-21 21:10 mw
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Miley Cyrus nie zostawia na byłym mężu suchej nitki, a w dodatku robi to w obecności nowego chłopaka. Gwiazda nagrała filmik, w którym porównuje faceta z nieudanego związku do "fi*ta". Z kolei Cody Simpson to dla niej dokładne przeciwieństwo i wzór mężczyzny... Ale to nie wszystko! Miley Cyrus sugeruje też, że to przez Liama uwierzyła, że musi zostać lesbijką!

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwał z małymi przerwami ponad 10 lat i został uwieńczony głośnym ślubem. Szczęście nie trwało jednak długo - po zaledwie kilku miesiącach para rozstała się, a Miley Cyrus rzuciła się w objęcia kobiety. 

Teraz oskarża męża o to, że to przez niego została lesbijką...

MILEY CYRUS I CODY SIMPSON NAGRALI FILMIK. LIAM NIE BĘDZIE SZCZĘŚLIWY

Po rozstaniu z Kaitlynn Carter, z którą Miley Cyrus związała się po odejściu od Liama Hemswortha, piosenkarka ma już nowego chłopaka.

Nie zmieniło się tylko jedno: Miley wciąż ma słabość do Australijczyków. Jej nowym wybrankiem jest Cody Simpson. Miley Cyrus najwyraźniej uważa, że to wyjątkowy facet.

Romansując z Codym Simpsonem Miley Cyrus nie zapomina o wbijaniu szpilek swojemu ex. 

W miniony weekend para opublikowała na Insta Stories filmik, w którym Miley Cyrus bardzo dobitnie wypowiada się o swoim byłym ukochanym.

Istnieją dobrzy mężczyźni, nie poddawajcie się. Nie musicie być lesbijkami. Istnieją dobrzy ludzie z f**tami. Musicie ich tylko znaleźć. Musicie znaleźć f**ta, który nie jest f**tem, wiecie co mam na myśli?

Myślałam, że muszę być gejem, bo po prostu sądziłam, że oni wszyscy są źli. Ale to nieprawda. Są też dobrzy ludzie, którym zdarzyło się mieć f**ty. Spotkałam takiego jednego

- wyznała Miley.

Miło patrzeć, że Miley Cyrus tak szybko odnalazła swoje szczęście. Zastanawiamy się tylko, czy nadal będzie się tak pięknie wypowiadać o Codym Simpsonem za 10 lat? Pamiętamy przecież wiele pięknych słów Cyruski o Liamie...

NAJNOWSZE