Cody Simpson miał obsesję na punkcie Miley Cyrus! Całował telewizor, gdy była na ekranie

2019-10-22 12:09 kp
Cody Simpson i Miley Cyrus
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER; Neilson Barnard/Getty AFP/East News

Cody Simpson w najśmielszych snach nie przypuszczał, że Miley Cyrus zostanie jego dziewczyną i będzie chwalić się ich związkiem w mediach. Nic dziwnego więc, że rozanielony piosenkarz chętnie opowiada o swojej nowej miłości. Teraz Cody Simpson przyznał, że już jako dziecko był w Miley Cyrus szaleńczo zakochany! Przeznaczenie?

Cody Simpson naprawdę nie posiada się z radości z powodu swojego romansu z Miley Cyrus. Wokalistka zainteresowała się 22-letnim piosenkarzem po tym, jak zakończyła relację z Kailtynn Carter, z którą z kolei zaczęła romansować po rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Cody i Miley jak świeżo upieczona para zdążyli już wybrać się wspólnie do salonu tatuażu i zapozować do kilku seksownych selfie.

>> Miley Cyrus z ręką w spodniach Cody'ego Simpsona. "Twoja matka cię obserwuje!"

Choć część fanów podejrzewa, że Miley Cyrus może się znudzić młodszym kochankiem równie szybko, jak było to w przypadku Kaitlynn Carter, on sam nie ma zamiaru zadręczać się tego typu myślami i korzysta ze swoich pięciu minut.

Cody Simpson od lat zakochany w Miley Cyrus

Powiedziałem jej: całowałem telewizor, gdy miałem 9 lat. Była jedyną osobą, do której czułem coś takiego w tym wieku. Byłem w niej zakochany odkąd dowiedziałem się, kim jest.

- wyznał w wywiadzie radiowym.

Cody dał prowadzącemu jasno do zrozumienia, że jego zdaniem jego związek z Miley Cyrus to po prostu przeznaczenie. Myślicie, że ona czuje to samo?

>> Miley Cyrus znów "ekstremalnie znudzona"! Czas na nowego chłopaka?

NAJNOWSZE