Miley Cyrus i Kaitlynn Carter całują się we Włoszech! Miley jest TOPLESS! [ZDJĘCIA 18+]

2019-08-13 10:41 nk
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: NO CREDIT/Jbm Photos/East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili rozstanie. Chwilę później paparazzi przyłapali aktorkę i piosenkarkę na namiętnych pocałunkach z byłą partnerką Brody'ego Jennera! Panie wybrały się wspólnie do Włoch. Tam nie kryły się ze swoimi uczuciami, a Miley poczuła się tak wolna, że zaraz po mężu pozbyła się... stanika! Towarzyszył jej także ktoś z rodziny Miley!

Jak Wam donosiliśmy, Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili rozstanie. Para postanowiła rozejść się zaledwie osiem miesięcy po ślubie. W ich związku ponoć od dawna nie układało się dobrze. Zresztą sama Miley zawsze określała siebie jako osobę homoseksualną, będącą w związku hetero. To - jak już teraz wiemy - nie wróżyło dobrze od samego początku.

Miley Cyrus zostawiła Liama Hemswortha dla kobiety?

Choć para nie podała żadnych oficjalnych przyczyn rozstania, do mediów błyskawicznie dotarły doniesienia o romansie piosenkarki z kobietą. Cyrus już zdążyła nawet wylecieć na wakacje do Włoch z byłą partnerką Brody'ego Jennera, Kaitlynn Carter!

Miley Cyrus i Kaitlynn Carter poleciały na wakacje do Włoch, razem z siostrą Miley, Brandi Cyrus. Czyżby gwiazda była tak zakochana w nowej partnerce, że już postanowiła zadbać o jej relacje ze swoją rodziną?! Paparazzi obfotografowali Miley i Kaitlynn, opalające się nad alpejskim jeziorem Como, gdzie dziewczyny nie szczędziły sobie czułości! Cyrus często całowała Carter, a ta trzymała ją za rękę i pozwalała kłaść głowę na swoim brzuchu. Namiętnym gestom nie było końca!

Zapewne dzięki obecności nowej kochanki Miley Cyrus wyluzowała się na tyle, by pozbyć się stanika i opalać topless.

Zobaczcie zdjęcia! Uwaga, są tylko dla dorosłych!

Zobacz też:

NAJNOWSZE