MIley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Ich rzecznik wydał oświadczenie

2019-08-11 9:51
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Autor: Invision/Invision/East News

Trudno w to uwierzyć! Zaledwie osiem miesięcy po ślubie MIley Cyrus i Liam Hemsworth po raz kolejny się rozstali! Jeszcze niedawno wokalistka opowiadała w wywiadach, że świetnie odnajduje się w małżeństwie, a Liam towarzyszył jej w trakcie trasy koncertowej i podróży do Polski. Co takiego się stało? Oświadczenie rzecznika nie pozostawia wątpliwości.

Trwający od prawie dziesięciu lat związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha ma za sobą wiele wzlotów i upadków. Wokalistka i aktor rozstawali się niezliczoną liczbę razy, za każdym razem ostatecznie do siebie wracając. Gdy w ubiegłoroczne Boże Narodzenie wzięli cichy ślub, wydawało się, że wszystkie problemy para ma już za sobą.

Tymczasem Miley Cyrus i Liam Hemsworth... znów się rozstali! Zaledwie osiem miesięcy po ich ślubie rzecznik gwiazd potwierdził rozstanie w specjalnym oświadczeniu. Co się wydarzyło?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że to jest najlepsze, koncentrując się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, z miłością opiekując się nimi na czas rozstania. Prosimy o szacunek dla tego czasu i ich prywatności.

- czytamy w oświadczeniu dla People.

Dlaczego Miley Cyrus i Liam Hemsworth się rozstali? Należy przypomnieć, że wokalistka jest ostatnio wyjątkowo zapracowana - Miley wydała ostatnio nową płytę She is coming i koncertuje z nią po całym świecie. Jeszcze niedawno jednak jej mąż towarzyszył jej w trasie i dokumentował jej sceniczne wyczyny. Liam pojawił się u jej boku również na początku czerwca w Warszawie.

A może powód rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha jest bardziej osobisty? Niedawno wokalistka ogłosiła w wywiadzie, że z powodu globalnego ocieplenia i zniszczenia środowiska nie chce mieć dzieci. Choć gwiazda zapewniała, że Liam podziela jej pogląd, od dawna było wiadomo, że aktor liczy na założenie rodziny.

Myślicie, Miley Cyrus i Liam Hemsworth wrócą do siebie?

NAJNOWSZE