Miley Cyrus pierwszy raz po rozstaniu: "Nie walcz z ewolucją"

2019-08-12 12:27
Miley Cyrus
Autor: KYLE GRILLOT/AFP/East News

Miley Cyrus nie sprawia wrażenia załamanej po rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Jak dotąd nie wiadomo, kto z kim zerwał i z jakiego powodu - nie ma jednak wątpliwości, że duże znaczenie miała tu zupełnie inna wizja przyszłości, jaką mieli małżonkowie. Teraz Miley odpoczywa w Dolomitach i... po raz pierwszy pośrednio komentuje rozstanie!

Ostatni rok Miley Cyrus sprawiał wrażenie niekończącego się pasma jej sukcesów. W ubiegłoroczne Boże Narodzenie wokalistka wyszła za mąż za swoją wieloletnią miłość - Liama Hemswortha, zaczęła przygotowywać się do odbudowy straconego w wyniku pożarów domu w Malibu i nagrała przebojową płytę She is Coming. Tymczasem okazuje się, że w tym czasie jej małżeństwo przechodziło poważny kryzys, zakończony właśnie rozstaniem.

Ku zaskoczeniu jej fanów, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem rozstania przez jej rzecznika, Miley Cyrus wyjechała do Włoch z byłą dziewczyną Brody'ego Jennera - Kaitlynn Carter. Gwiazda nie sprawiała wrażenie zasmuconej rozstaniem - zamiast opłakiwać koniec małżeństwa, Miley całowała się i przytulała z nową przyjaciółką.

>> Miley Cyrus ma romans z kobietą?! Bawi się z byłą dziewczyną Brody'ego Jennera!

Miley Cyrus po rozstaniu z Liamem Hemsworthem

Po włoskim plażowaniu Miley Cyrus przeniosła się w Dolomity. Gwiazda zamieściła na Instagramie kilka zdjęć z gór z wymownym podpisem, który odnosi się do jej rozstania z Liamem Hemsworthem.

Nie walcz z ewolucją, bo nigdy nie wygrasz. Podobnie jak góra, na której stoję, która kiedyś była pod wodą, połączona z Afryką, zmiana jest nieunikniona. Dolomity nie powstały w nocy, to przez miliony lat powstało to wspaniałe piękno. Mój tata zawsze mi powtarzał: „Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas” ... napełnia moje serce pokojem, nadzieją i WIEDZĄ, że to prawda. Nauczono mnie szanować planetę i jej zmiany i zobowiązuję się robić to samo z samą sobą…

- napisała Miley Cyrus.

Warto dodać, że choć żadne z małżonków nie zdradziło powodów rozstania, znajomi pary donoszą w mediach, że Liam Hemsworth marzył po ślubie o spokojnym życiu i założeniu rodziny. Aktor podobno nie ukrywał zawodu, że Miley nie podziela jego pomysłu na przyszłość.

Wyświetl ten post na Instagramie.
New day. New adventure. 💚 Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Life’s a climb... but the view is great. Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)
NAJNOWSZE