Miley Cyrus ma romans z kobietą?! Bawi się z byłą dziewczyną Brody'ego Jennera!

2019-08-11 10:18
Miley Cyrus
Autor: Rex Features/East News

Zaledwie kilka godzin przed tym, jak rzecznik Miley Cyrus i Liama Hemswortha ogłosił, że para się rozstała, wokalistka została przyłapana na gorących pocałunkach z Kaitlynn Carter. Świeżo upieczona singielka bawiła się we Włoszech w towarzystwie byłej dziewczyny Brody'ego Jennera i ani trochę nie przejmowała się obecnością paparazzich.

Miley Cyrus zdecydowanie nie opłakuje zakończonego właśnie związku z Liamem Hemsworthem. Podczas gdy fani pary mają ogromne nadzieje, że to jedynie kolejny, krótki kryzys w ich relacji, ona korzysta z odzyskanej wolności. Gwiazda bawi się we Włoszech w towarzystwie... Kaitlynn Carter, czyli byłej dziewczyny Brody'ego Jennera.

> Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Ich rzecznik wydał oświadczenie

Tak, jak i Miley Cyrus, Kaitlynn Carter jest świeżą singielką - zaledwie tydzień temu celebrytka i jej facet rozstali się. Panie szybko znalazły wspólny język - i to dosłownie! Warto przypomnieć przy tym, że jeszcze niedawno Miley zapewniała w wywiadzie, że choć jest biseksualna, w małżeństwie jest oddana ukochanemu.

Miley Cyrus ma romans z kobietą?

Zagraniczne media obiegły zdjęcia z włoskich wakacji Miley Cyrus i Kaitlynn Carter, na których widać, jak celebrytki leżą w bikini, obejmują się i całują. Zdjęcia te możecie znaleźć m.in. w serwisie ET! Sama Kaitlynn Carter pochwaliła się wycieczką w towarzystwie Miley Cyrus na Instagramie i opublikowała kilka wspólnych zdjęć.

Nie ma wątpliwości, że oglądanie tych zdjęć nie sprawi przyjemności Liamowi Hemsworthowi. Czy Miley Cyrus porzuciła go, by romansować z kobietą? A może to on zdecydował o rozstaniu, a ona poszukała pocieszenia w ramionach koleżanki?

Wyświetl ten post na Instagramie.
noi siamo Italiani ora 😊🇮🇹 Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)
NAJNOWSZE