Miley Cyrus błaga Gwen Stefani o pracę! "Będę najgrzeczniejsza lub najniegrzeczniejsza"

2021-02-01 19:03 es
Miley Cyrus
Autor: Neil Warner/IMP FEATURES/East News

Miley Cyrus nie kryje swojej otwartości i chętnie nawiązuje relacje z innymi gwiazdami. Tym razem bezwstydnie błaga Gwen Stefani o pracę! Wokalistka proponuje swoje usługi i marzy i występie na weselu gwiazdy. Obiecuje być najgrzeczniejszą wersją siebie. Chyba że gospodarze będą prosili o coś innego ;)

Miley Cyrus to chyba najbardziej otwarta gwiazda w show-biznesie. Bez ogródek nawiązuje kontakty z innymi, a o swoich potrzebach i pragnieniach komunikuje jasno i wyraźnie. Jakiś czas temu Miley Cyrus narobiła wokół siebie szumu. Po tym, jak Shwn Mendes i Camila Cabello nagrali cover jej kawałka, zaproponowała im... trójką.

Tym razem Miley Cyrus błaga Gwen Stefani o pracę!

Miley Cyrus chce wystąpić na ślubie Gwen Stefani i Blake'a Sheltona

Większość par o występie Miley Cyrus na swoim ślubie może tylko pomarzyć. Nielicznych stać na takie urozmaicenie wesela! Tymczasem Blake Shelton i Gwen Stefani dostali taką ofertę! Wystarczy, że powiedzą słowo...

ESKA XD #015

@gwenstefani @blakeshelton Będę występować na waszym weselu! Obiecuje, że będę najgrzeczniejsza. Albo najbardziej niegrzeczna Zależy czego sobie zażyczycie w waszym dniu.

Zaoferowała się Miley Cyrus na Twitterze.

Zdaje się, że Gwen Stefani przyjęła propozycję. Odpowiedziała „dziękuję maleńka” i dołączyła emoji serca.

Jeśli faktycznie Miley Cyrus wystąpi na ślubie Gwen Stefani i Blake'a Sheltona, to będzie towarzyskie wydarzenie roku. Nie, żeby przez pandemię mieli jakąś dużą konkurencję...

NAJNOWSZE