Miley Cyrus lubi dominować! Wyjaśnia też, czemu "randkowanie z kobietami ma więcej sensu"

2021-01-19 18:09 es
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Gwiazda zawsze pamięta, by podczas udzielania wywiadów dosypać pieprzyku! Tym razem opowiada o swoim poglądzie na kobiece związki, które jej zdaniem "mają więcej sensu". Zdradza, że woli dominować!

Miley Cyrus to pierwszoligowa skandalistka. Gwiazda umie zwrócić na siebie uwagę wypowiedzią na dowolny temat! Nawet podczas opowiadania o wystroju domu umie wywołać skandal. W końcu kogo jeszcze znacie, kto dekoruje mieszkanie wibratorami? ;)

Tym razem Miley Cyrus opowiada o związkach. A to bardzo ciekawe, bo jej życie uczuciowe jest wyjątkowo bujne. W 2016 roku podczas wywiadu dla Variety gwiazda wyznała, że jest panseksualistką. To orientacja, która dotyczy nie tylko seksu, ale relacji na głębszym poziomie. Panseksualista wiąże się z drugą osobą, nie zwracając uwagi na jej płeć, a raczej na osobowość.

W ostatnim wywiadzie na antenie SiriusXM Miley Cyrus wyznała, że uważa kobiety za o wiele atrakcyjniejsze od mężczyzn.

ESKA XD #014

Miley Cyrus o związkach

Na falach SiriusXM Miley Cyrus opowiedziała trochę o związkach i relacjach w ogóle. Gwiazda uważa kobiece ciało za bardziej atrakcyjne niż męskie, chociaż jest fanką penisów wykorzystywanych w sztuce.

Gwiazda wyjaśniła, że ​​czuje bliższe więzi z kobietami i to z nimi woli się umawiać.

To właśnie sprawiło, że związki kobiet mają dla mnie więcej sensu. Dynamika między dwiema kobietami jest wyraźniejsza niż w hetero związkach.

Miley Cyrus wyjaśniła też, że lubi być dominująca. Poza tym interesują ją silne kobiety sukcesu.

Na przykład, jeśli mam być z dziewczyną, jestem całkowicie zdeterminowana, aby być z ostrą szefową, która tak samo, jak ja odnosi sukcesy, albo ma ich jeszcze więcej, to jest fajne.

Obecnie Miley Cyrus jest singielką. Przynajmniej oficjalnie! Po rozstaniu z mężem Liamem Hemsworthem romansowała z Kaitlynn Cater. Później spotykała się z Codym Simpsonem.

NAJNOWSZE