Michał Wiśniewski

i

Autor: Akpa

Michał Wiśniewski stracił członka rodziny. Fani wspierają artystę w ciężkich chwilach

2023-02-02 10:36

Michał Wiśniewski za pomocą swoich mediów społecznościowych przekazał obserwatorom bardzo przykrą wiadomość. Mężczyzna musiał pożegnać jednego z członków rodziny, który towarzyszył mu od lat. Pogrążony w żałobie artysta dostaje wsparcie od fanów, którzy w komentarzach wyrażają głębokie współczucie dla niego.

Michał Wiśniewski przeżywa naprawdę trudne chwile. Rok 2023 nie okazał się dla piosenkarza łaskawy. Jeszcze w styczniu pisaliśmy o tym, że prosi o krew dla mamy, która miała poważne problemy zdrowotne. Fani zebrali się, aby pomóc kobiecie, dzięki czemu udało się ją uratować. Choć te momenty ma już za sobą, w jego życiu nastąpiła kolejna tragedia. Artysta musiał pożegnać jednego z członków swojej rodziny, który towarzyszył Wiśniewskim od lat. Strata ta z pewnością nie jest dla nich łatwa. Mężczyzna poinformował o tym obserwatorów na Instagramie. W komentarzach okazywali mu wsparcie, łącząc się z nim w bólu.

Michał Wiśniewski wciąż apeluje o krew. Opowiedział o stanie zdrowia mamy

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Michał Wiśniewski stracił członka rodziny

Michał Wiśniewski po wielu latach spędzonych razem, musiał pożegnać jednego z członków swojej rodziny. Dodał smutny post, na którym poinformował, że jego piesek odszedł. Błyskuś miał już dziesięć lat, przez cały ten czas był obecny w życiu piosenkarza. Na wstawionym zdjęciu towarzyszy mu piesek i synek - Falco. Nie da się ukryć, że musi to być naprawdę trudne przeżycie. Strata pupila nigdy nie jest łatwa.

Życie Rafała Brzozowskiego już nie będzie takie samo. Wielkie zmiany na horyzoncie!

Michał Wiśniewski - pies

Michał Wiśniewski ponownie doświadcza ogromnego wsparcia od swoich fanów. W komentarzach pod smutnym postem wyrazili swój żal i współczucie, dzieląc się własnymi przeżyciami związanymi ze stratą pupila.

Panie Michale, wiem co Pan czuje. Dziś pochowałam swojego psiego członka rodziny..... przeżyła z nami prawie 14 lat ? - napisała użytkowniczka.

Mój futrzany skarb odszedł prawie trzy miesiące temu… Tak mi przykro, znam ten ból. Wyrazy współczucia ?? - dodała obserwatorka.

Wiem co to znaczy. Mój ukochany piesek odszedł po 11 latach ? - wyznała fanka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE