Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski przeżywa ciężkie chwile

Przerażony Michał Wiśniewski prosi o krew dla mamy. Fani obiecują pomóc

2023-01-19 9:49

Michał Wiśniewski przechodzi trudne chwile. Jego mama Grażyna trafiła do szpitala i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Muzyk zaapelował do internatów prosząc o oddawanie krwi.

Michał Wiśniewski chętnie wykorzystuje swoją popularność, aby pomagać innym. W okresie świątecznym pochłonięty jest akcją "Wiśnia Dzieciom" zorganizowanej po to, aby wspierać wychowanków domów dziecka. Muzyk doskonale wie, jak wygląda życie takich dzieci, gdyż sam jako mały chłopiec trafił do takiego ośrodka. Teraz to on zwraca się o pomoc. Sprawa jest poważna.

Michał Wiśniewski walczy o zdrowie mamy

Michał Wiśniewski przeżywa właśnie dramatyczne chwile i choć trudno mu było zdecydować się na ten krok, zamieścił w sieci nagranie, w którym apeluje o pomoc. Potrzebna jest krew dla jego mamy Grażyny Wiśniewskiej.

Zwracam się do państwa z wielką prośbą o pomoc - zaczął muzyk - Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam krew, bo mam taką samą grupę - oznajmił.

Krew można oddawać w Centrum Krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Wokalista Ich Troje oznajmił, że sprawa jest pilna, jednak nie powiedział, co dokładnie się stało jego mamie. Fani są gotowi oddać krew i zapewnili, że może liczyć na ich pomoc: "Michał ja mam taką krew jestem chętna pomoc!!", "Hej, mam 0RH- gdzie i kiedy trzeba się zgłosić by oddać krew?" - piszą fani.

Michał Szczygieł z przytupem rozpoczął 2023 rok. Nowe Sytuacje, tylko na ESKA.pl