Michał Wiśniewski POKAZAŁ 5. ŻONĘ! Pola Wiśniewska była z nim na wyborach!

2020-06-29 20:05 nk
Michał Wiśniewski
Autor: WBF

Michał Wiśniewski dotąd nie komentował plotek związanych ze swoim piątym małżeństwem. W końcu postanowił nie tylko unikać tematu, ale i pokazać światu następczynię Dominiki Tajner. Okazją ku temu był wspólny udział w wyborach prezydenckich. Ładna z nich para?

Życie osobiste lidera zespołu Ich Troje od lat budzi emocje. Michał Wiśniewski jest znany z tego, że nie ma w zwyczaju zbyt długo być singlem.

Pierwszą żoną Wiśni była Magda Femme. Małżeństwo przetrwało pięć lat. Rok po rozwodzie Michał brał już ślub z Martą Mandrykiewicz. Swoje małżeństwo z Mandaryną piosenkarz pokazywał nawet we własnym reality show. Niedługo potem związek rozpadł się, a lider Ich Troje jeszcze w 2006 roku stał na ślubnym kobiercu z Anną Świątczak. Ta relacja wytrzymała do 2011 roku, a w 2012 żoną Wiśniewskiego była już Dominika Tajner.

Dla wielu fanów szokiem była informacja o kolejnym rozwodzie Wiśniewskiego w 2019 roku. Jeszcze większym zaskoczeniem było to, że już w grudniu artysta był zaręczony z niejaką Polą. Ta w kwietniu 2020 stała się oficjalnie jego piątą żoną.

Michał Wiśniewski pokazał Polę

Dotąd informacje o piątym ślubie Michała Wiśniewskiego pozostawały w sferze plotek. Sam piosenkarz nie komentował tej kwestii publicznie. W końcu postanowił pokazać światu swoją wybrankę. W sieci zamieścił wspólne zdjęcie z udziału w wyborach prezydenckich.

31 raz zagłosowałem, 27 Przy urnie wyborczej w tym dziewięć parlamentarnych i 7 prezydenckich :-) po raz pierwszy sam zagłosował mój osiemnastoletni syn jestem z niego bardzo dumny!

- napisał Michał Wiśniewski na Instagramie, załączając zdjęcie z lokalu wyborczego. Oznaczył nawet profile Poli i Xaviera!

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE