Michał Wiśniewski tym razem znalazł szczęście? Przypominamy jego poprzednie małzeństwa

2020-05-02 17:59 es
Michał Wiśniewski na festynie w Borkach-Kosach
Autor: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Kariera Michała Wiśniewskiego od dawna zeszła na boczny tor. Nieco zapomniany lider Ich Troje jednak nie daje o sobie zapomnieć. Od lat znacznie bardziej, niż jego twórczość, interesujące jest życie miłosne muzyka. Michał WIśniewski niedawno po raz piąty wziął ślub. Przypominamy jego poprzednie związki.

Przez wiele lat Michał Wiśniewski był królem polskiego show-biznesu. Kawałki zespołu Ich Troje znali i śpiewali wszyscy. Zainteresowanie zespołem było ogromne, a ekscentryczny lider tylko je podnosił.

Michał Wiśniewski to prawdziwy show-man. Największym jego show zdecydowanie jest życie uczuciowe. Takiego wesele, jakie miał Michał Wiśniewski nie miała żadna inna polska gwiazdą! A jednak kolejne małżeństwa kończyły się rozwodem...

Mimo niepowodzeń Michał Wiśniewski nie rezygnuje z instytucji małżeństwa. Niespełna rok po rozstaniu z Dominiką Tajner-Wiśniewską, wokalista znów zadeklarował "miłość do końca życia".

Wieść, że Michał Wiśniewski wziął piąty ślub, wszystkich nieźle zaskoczyła. Wyjątkowo mało wiemy o kolejnej pani Wiśniewskiej. Paulina ma 36 lat i pochodzi z Warszawy.

Zanim lepiej poznamy nową żonę Michała Wiśniewskiego, możemy przypomnieć sobie jego poprzednie wybranki. Pamiętacie je wszystkie?

Kim są byłe żony Michała Wiśniewskiego?

Magda Femme

To pierwsza żona Michała Wiśniewskiego. Para pobrała się w 1996 roku i była małżeństwem przez 5 lat.  Większość osób zna Magdę Femme jako wokalistkę zespołu Ich Troje. W szczytowym momencie kariery była stałą bywalczynią salonów i szalenie popularną gwiazdą. Dziś raczej już nie bywa na salonach.

Mandaryna

Dzisiaj to dla większości ludzi gwiazda memów, która zaliczyła wtopę dekady podczas festiwalu w Sopocie. Jednak przez lata była tancerka oraz choreografką zespołu Ich Troje. Od 2002 roku była żoną Michała Wiśniewskiego. 10 grudnia 2003 wzięli legendarny ślub kościelny w lodowym zamku w Kirunie. Ekscentryczna ceremonia nie zapewniła im jednak szczęścia. Para rozwiodła się w 2006 roku. Mandaryna i Michał Wiśniewski mają dwójkę dzieci: Fabienne i Xaviera.

Anna Świątczak

To kolejna wokalistka Ich Troje, której oświadczył się Michał Wiśniewski. Pierwszy ślub para wzięła 29 lipca 2006 w posiadłości wokalisty w Magdalence. Kolejna ceremonia odbyła się w Las Vegas rok później. Para doczekała się dwóch córek, Etiennette i Vivienne. Miłosna sielanka nie trwała zbyt długo, para rozwiodła się w 2011.

Dominika Tajner-Wiśniewska

To najnowsza ex żona Michała Wiśniewskiego. Dominika Tajner-Wiśniewska zaprosiła wokalistę do Wisły na organizowany przez siebie event. Szybko została jego menadżerką oraz dziewczyną. Po trzech latach para zdecydowała się na ślub, chociaż oboje mieli już na koncie rozwody. Ceremonia odbyła się 30 czerwca 2012 r. w hotelu koło Pisza. W 2019 roku do mediów dotarły plotki o kryzysie, które zostały potwierdzone przez dokumenty rozwodowe.

Zobacz też:

NAJNOWSZE