Praca wre!

Michał Wiśniewski buduje nowy dom. Posiadłość robi wrażenie!

2024-06-07 14:00

Michał Wiśniewski jakiś czas temu pochwalił się, że rozpoczął budowę nowego domu, w którym chce zamieszkać ze swoją żoną Polą i ich dziećmi. Postępy w budowie wymarzonego lokum dla swojej rodziny relacjonuje na YouTubie we vlogu "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje". Trzeba przyznać, że już teraz posiadłość robi ogromne wrażenie.

Michał Wiśniewski to znany muzyk, który popularność zyskał w latach 90. dzięki występom w zespole Ich Troje, którego jest liderem i wokalistą od 1994 roku. Zespół, który na swoim koncie ma takie przeboje, jak chociażby "Zawsze z tobą chciałbym być", "A wszystko to... (bo ciebie kocham)!" może pochwalić się kilkoma milionami sprzedanych płyt i wieloma trasami koncertowymi, na które w latach świetności kapeli przybywały tłumy. Dzięki temu lider formacji Michał Wiśniewski zyskał nie tylko sławę, ale zgromadził także pokaźny majątek, który niestety szybko udało mu się roztrwonić. Ostatnimi czasy Michał Wiśniewski niestety nie może spać spokojnie. Wszystko z powodu powrotu na wokandę sprawy z przeszłości. Chodzi oczywiście o wyłudzenie pożyczki w SKOK Wołomin, której Wiśniewski do dziś nie spłacił. Choć sąd skazał muzyka na 1,5 roku pozbawienia wolności, to Wiśniewski utrzymuje, że jest niewinny i nie zamierza poprzestać w dążeniach do udowodnienia swojej racji.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pokazał nowy dom

Wiśniewski w ostatnich latach skupił się na życiu rodzinnym. W 2020 roku po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Wraz z obecną żoną Polą wychowuje dwóch synów, a od wiosny 2023 r. buduje nową posiadłość, w której ma zamieszkać ze swoją rodziną. Przebieg prac relacjonuje we vlogu. Na YouTubie właśnie pojawiło się nowe nagranie, na którym muzyk pochwalił się imponującą willą, której nie powstydziłyby się nawet hollywoodzkie gwiazdy. W nowym odcinku "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje" widzimy rozległą posiadłość, która usytuowana jest w lesie pod Warszawą. Uwagę przykuwa nowoczesna forma budowli oraz duże okna, które obecnie są montowane. Wiśniewski wyjawił, że w domu zastosowane zostaną nie tylko nowoczesne, ale i ekologiczne rozwiązania.

Zobaczcie, jak obecnie wygląda nowa posiadłość Michała Wiśniewskiego!