Pałac zmienił zdanie! Córka Meghan Markle i księcia Harry'ego ma szansę na tron

2021-07-27 22:02 es
Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II
Autor: Pool / i-Images/EAST NEWS

Chociaż Meghan Markle i książę Harry odeszli od rodziny królewskiej, nigdy nie opuszczą jej na dobre. Wciąż obowiązują ich niektóre dworskie procedury. Jedną z tradycji jest umieszczanie nowo narodzonego monarchy na odpowiednim miejscu w linii dziedziczenia tronu. Jednak po dwóch miesiącach od narodzin Lilibeth wciąż tam nie trafiła. Dopiero gdy o sprawie rozpisały się światowe media, dziewczynka trafiła na listę.

Odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z rodziny królewskiej to skomplikowana sprawa! Nie bez przyczyny nazwano tę procedurę Megexit... Chociaż małżeństwo już od ponad roku nie mieszka w Anglii, wciąż są związani z brytyjską monarchą. Mimo że oficjalnie nie są członkami rodziny królewskiej, ich dzieci wciąż mają tytuły. A co się z tym wiąże - miejsce w kolejce do tronu.

Tradycją było, że po narodzinach royal baby, zapisywano jego lub jej miejsce w linii do tronu. Archie trafił na nią już po kilku dniach. Kilka dni temu informowaliśmy, że dwumiesięczna Lilibeth wciąż na listę nie trafiła. Po tym, jak ta informacja obiegła światowe media, pałac nadrobił niedopatrzenie.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Lilibeth jednak trafiła do linii dziedziczenia tronu

Fakt, że córka Meghan Markle i księcia Harry'ego tak długo nie trafiła do linii dziedziczenia tronu, wywołał wiele spekulacji. Wymowny gest? Celowe pominięcie? Przypadek? Tego się nie dowiemy.

Wiadomo za to, że dziewczynka trafiła w końcu na listę. Lilibeth zajęła 8. miejsce w kolejce do tronu, tuż po starszym bracie, Archiem. A to znaczy, że książę Andrzej spadł teraz na miejsce 9. Z pierwszej dziesiątki w kolejce do tronu wypadła w tej sytuacji księżniczka Eugenia.

Odkąd Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską, mają znacznie więcej czasu na swoje pasje. Kto wie, może była księżna wróciła do biegania? Jakie jeszcze gwiazdy to robią?

NAJNOWSZE