Ojciec Meghan Markle idzie do sądu! Thomas Markle zawalczy o widzenie z wnukami

2021-07-23 18:29 kp
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Nieustannie od 2019 roku, kiedy to na świat przyszło pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat, Thomas Markle apeluje do córki o to, by dała mu szansę na poznanie jego wnuków. Bezskutecznie - Meghan nie utrzymuje z ojcem żadnego kontaktu. Thomas Markle wyciąga więc ciężkie działa i zapowiada, że pójdzie do sądu!

Czy Thomas Markle pozna kiedykolwiek swoje wnuki? Ojciec Meghan Markle nie ustaje w publicznych apelach do córki o spotkanie. Sussexowie nie widzieli jednak Thomasa Markle od lat - nie wiadomo nawet ostatecznie, czy sam książę Harry miał przed ślubem okazję poznać swojego teścia osobiście. Po wpadce z ustawką z paparazzimi przed ślubem i kolejnymi wywiadami Thomasa Markle w tabloidach, Meghan Markle całkowicie odcięła się od ojca.

Dziś Meghan Markle i książę Harry są już rodzicami dwójki dzieci, a tymczasem Thomas Markle nie miał jeszcze ani jednej okazji, by zobaczyć któregoś z wnuków. I nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że nie mają zamiaru zapraszać do siebie Thomasa. 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Thomas Markle pójdzie z Meghan do sądu?

Teraz Thomas Markle wytacza najcięższe działa i zapowiada, że... pójdzie do sądu. Ojciec Meghan Markle chce sądownie wymusić na córce obowiązek zezwalania na kontakt jej ojca z wnukami.

Zwrócę się do sądów w Kalifornii o prawo do zobaczenia moich wnuków w najbliższej przyszłości.

- zapowiedział Thomas Markle w Fox News.

Ojciec Meghan Markle wyraził też nadzieję, że królowa Elżbieta II nie "ukarze" jego wnuków za postępowanie Meghan i Harry'ego. Co miał na myśli?

Archie i Lili to małe dzieci. To nie polityka. Nie są pionkami. Nie są częścią gry. I są również członkami rodziny królewskiej i mają takie same prawa, jak każdy inny członek rodziny królewskiej

- powiedział.

Wygląda na to, że ojciec Meghan Markle zapomniał już, że to Meghan i Harry zdecydowali o tym, że nie chcą być traktowani jak inni członkowie rodziny królewskiej... a sama królowa Elżbieta II nie widziała Archiego od ponad roku i nie miała jeszcze okazji poznać Lilibeth.

Myślicie, że Thomas Markle ma w sądzie JAKIEKOLWIEK szanse?

NAJNOWSZE