Meghan Markle już działa na własne konto! Odwiedziła centrum kobiet w Vancouver

2020-01-15 9:37 kp
Meghan Markle
Autor: MICHELE SPATARI/AFP/East News; Facebook/ DowntownEastsideWomensCentre

Meghan Markle nie czekając na oficjalne decyzje ze strony Pałacu Buckingham rozpoczęła życie na własną rękę z dala od rodziny królewskiej. Żona księcia Harry'ego od kilku dni z powrotem przebywa w Kanadzie, gdzie najprawdopodobniej książęta zamieszkają na stałe. Meghan przestała oglądać się na królewskie rozporządzenia i sama organizuje sobie czas.

Od początku związku z księciem Harrym największą trudność Meghan Markle sprawiało przystosowanie się do królewskich zasad. Gdy aktorka oficjalnie stała się narzeczoną brytyjskiego księcia, zaczęły obowiązywać ją procedury monarchii - poczynając od tych dotyczących ubioru, a kończąc na planie dnia. Meghan nigdy nie ukrywała, że nie podoba jej się życie szczegółowo zaplanowane przez królewskich sekretarzy.

Żona księcia Harry'ego, która sama siebie określa mianem feministki, długo zastanawiała się, jak odzyskać utraconą w "firmie" wolność. W decyzji pomogły jej tabloidy, które w ostatnich miesiącach nieustannie krytykowały Sussexów za każde posunięcie. Podczas wakacji w Kanadzie Meghan Markle ogłosiła więc Harry'emu, że nie ma zamiaru wracać do Anglii. Co stało się później, wiemy wszyscy - książęca para wydała szokujące oświadczenie o rezygnacji z funkcji wyższych rangą członków rodziny królewskiej, a Meghan Markle szybko wsiadła w samolot powrotny do Kanady.

>> Meghan Markle NIGDY nie planuje wrócić do Anglii! Królowa o tym wie?

Meghan Markle zadomowiła się w Kanadzie

Teraz, gdy książę Harry w Londynie próbuje udobruchać rodzinę królewską i dość z nią do porozumienia w kwestii jego przyszłości, Meghan Markle na dobre zadomawia się w Kanadzie. Księżna najwyraźniej uznała już monarchię za przeszłość i zaczęła działać na własną rękę w tych dziedzinach, które są dla niej najważniejsze.

Meghan Markle pojawiła się niespodziewanie w Downtown Eastside Women's Centre w Vancouver, by porozmawiać z podopiecznymi organizacji o życiu kobiet i ich potrzebach. Żona księcia Harry'ego była ubrana bardzo nieformalnie, w jeansy i zwykły sweter, czym jeszcze bardziej podkreśliła fakt, że jest to jej wizyta prywatna.

Zobaczcie, kto dzisiaj wpadł na herbatę! Księżna Sussex, Meghan Markle, odwiedziła nas dzisiaj, aby omówić kwestie dotyczące kobiet w społeczności. 💜

- czytamy pod zdjęciem z Meghan, które pojawiło się na profilu organizacji na Facebooku. W komentarzach nie brakuje zachwytu nad naturalnością i spontanicznością Meghan, która może teraz działać dokładnie tak, jak jak zawsze pragnęła.

Wy też jej kibicujecie?

NAJNOWSZE