Meghan Markle i Kate Middleton zerwały wszelki kontakt. "W ogóle nie rozmawiają"

2020-01-27 13:39 kp
Meghan Markle i Kate Middleton
Autor: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Stosunki między Meghan Markle a Kate Middleton były skomplikowane od samego pojawienia się aktorki w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Choć początkowo paniom udało się zachowywać pozory sympatii, szybko okazało się, że znacznie więcej je dzieli niż łączy. Do dziś ich spotkania można policzyć na palcach jednej ręki. I wygląda na to, że szybko się to nie zmieni.

Zanim książę Harry poznał Meghan Markle, był w stałym kontakcie z księciem Williamem i jego żoną, Kate Middleton. Brytyjskie media przez lata zachwycały się wspaniałym kontaktem całej trójki, upatrując w nich przyszłości monarchii. Wszystko zmieniło się po ślubie Harry'ego z Meghan. Szybko okazało się, że Amerykanka nie dogaduje się z Kate Middleton i - jak donosiły tabloidy - to właśnie z tego powodu Sussexowie wyprowadzili się z Pałacu Kensington, który początkowo dzielili z Kate i Williamem.

Kulminacja rzekomego konfliktu między Meghan Markle i Kate Middleton miała miejsce w ubiegłym roku. Media regularnie donosiły o wzajemnej niechęci księżnych, co oczywiście miało odbijać się na stosunkach księcia Harry'ego i księcia Williama. Rzeczywiście - całej czwórki niemal nigdy nie dało się zobaczyć razem, a gdy Sussexowie zaczęli skarżyć się na ataki mediów, Cambridge'owie nie stanęli w ich obronie.

Kate Middleton i Meghan Markle urwały kontakt

Nagła decyzja Meghan Markle i księcia Harry'ego o odejściu z monarchii zszokowała całą rodzinę królewską. Bliscy Harry'ego nie kryli żalu z powodu postępowania pary, a najwięcej pretensji do młodego małżeństwa miał podobno książę Karol, który obwinił o całą sytuację Meghan Markle. Zupełnie inaczej na Megxit zareagowali podobno książę William i Kate Middleton. Media donosiły, że para... świętowała uwolnienie od Meghan!

>> Książę William i Kate Middleton "świętują" Megxit! Naprawdę nie cierpieli Meghan Markle

Wobec tego nie dziwią nowe informacje brytyjskich mediów, według których Meghan Markle i Kate Middleton nie utrzymują obecnie żadnego kontaktu. Podobno księżne nie rozmawiały od tygodni i nic nie wskazuje na to, by planowały się ze sobą kontaktować. Żona księcia Harry'ego z pewnością jednak z tego powodu nie rozpacza. Jak czytamy, księżna jest bardzo szczęśliwa, żyjąc z dala od Londynu.

Meghan czuje się wolna. Nigdy nie była szczęśliwsza. Cieszy się, że wyjechała z Londynu. Była zaskoczona, jak szybko wszystko się wydarzyło. Wiedzieli, że będą musieli zrezygnować ze swoich tytułów, ale tempo, w jakim to się stało, zaskoczyło wszystkich.

- donoszą informatorzy Us Weekly.

Spodziewaliście się, że to się tak skończy?

NAJNOWSZE