Książę William i Kate Middleton "świętują" Megxit! Naprawdę nie cierpieli Meghan Markle

2020-01-22 21:49 kp
książę William i Kate Middleton
Autor: Rex Features/East News

Odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z monarchii to wciąż najgorętszy news na Wyspach Brytyjskich. Megxit najbardziej wstrząsnął oczywiście krewnymi księcia Harry'ego, którzy muszą mierzyć się teraz z pytaniami dziennikarzy o jego decyzję. Jak dotąd skrupulatnie komentowania całej sprawy unikają Kate Middleton i książę William.

Rezygnacja Meghan Markle i księcia Harry'ego z funkcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej i przeprowadzka do Kanady podzieliła internautów na dwa obozy. Część z nich bowiem gorąco wspiera Sussexów w ich dążeniu do niezależności i zwraca uwagę na ilość krytyki, jaką ze strony tabloidów musiała przez ostatnie miesiące znosić Meghan. Nie brakuje jednak i takich, którzy decyzję pary uważają za zdradę królowej i chęć bogacenia się, a w przypadku Meghan Markle - powrotu na ścianki.

Nie jest żadną tajemnicą, że Meghan Markle od początku nie przypadła do gustu krewnym księcia Harry'ego. Informatorzy brytyjskich mediów donosili, że książę William tak stanowczo próbował odwodzić brata od pomysłu ślubu z amerykańską aktorką, że Harry się na niego obraził. Również Kate Middleton nie udało się znaleźć z Meghan wspólnego języka.

Kate Middleton i książę William świętują Megxit

O tym, że stosunki między Sussexami a Cambridge'ami były więcej niż napięte, przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Gdy książę Harry i Meghan Markle walczyli z tabloidami, a Meghan opowiadała, jak źle czuje się będąc pod ciągłą krytyką, książę William i Kate Middleton ani słowem nie wstawili się za bratem i bratową.

Teraz Radar Online donosi, że Kate Middleton i książę William... świętują wyjazd Meghan Markle i księcia Harry'ego. Podobno Cambridge'owie odetchnęli z ulgą, że para podjęła swoją decyzję i "są bardzo szczęśliwi, że Meghan odeszła". Źródła serwisu nie mają wątpliwości, że Kate i William "nie lubili" żony księcia Harry'ego i "z całą pewnością świętują".

Jak myślicie, kto tęskni więc za Meghan Markle?

NAJNOWSZE