Meghan i Harry doprowadzili królową Elżbietę II do łez! To już dla niej zbyt wiele

2021-02-25 14:25 kp
Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta II
Autor: Pool / i-Images/EAST NEWS

Królowa Elżbieta II przeżywa ostatnio trudne chwile. Brytyjska monarchini cały czas martwi się o zdrowie swojego męża, który od ponad tygodnia przebywa w szpitalu, gdzie walczy z infekcją. Problemów wciąż przysparzają jej Meghan Markle i książę Harry, którzy w marcu zostaną gwiazdami głośnego wywiadu Oprah Winfrey.

Brytyjczycy z napięciem śledzą kolejne informacje na temat stanu zdrowia księcia Filipa. Po tym, jak 18 lutego 99-letni mąż królowej trafi do szpitala, stan jego zdrowia nie poprawił się na tyle, by wrócił on do domu. Królowa Elżbieta II ma więc powody do niepokoju, a jednocześnie musi zajmować się wszystkimi innymi, ważnymi dla monarchii sprawami.

>> Książę Filip zostaje w szpitalu. Pałac Buckingham potwierdza, że walczy z infekcją

Jedną z najbardziej palących jest głośny wywiad, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey, a który może wstrząsnąć opinią na temat monarchii. Wiadomo, że Meghan ma royalsom sporo do zarzucenia i wiele wskazuje na to, że nie będzie gryzła się w język. Aby uprzedzić zdarzenia związane z wywiadem, który ma ukazać się 7 marca, królowa Elżbieta II ma wygłosić przemówienie dzień wcześniej. Oficjalnie jednak nie będzie ono dotyczyło show amerykańskiej dziennikarki.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Królowa Elżbieta II i książę Harry w konflikcie

Nic dziwnego, że stosunki między królową a wnukiem od roku nie ulegają poprawie. Monarchini wciąż nie dowierza, że książę Harry porzucił swoją służbę i czuje do niego żal, ponieważ odizolował od rodziny jej prawnuka.

To na pewno kilka trudnych tygodni dla królowej. Sytuacja z Harrym i Meghan jest trudna, a ponadto jest zrozpaczona pogorszeniem zdrowia ukochanego męża.

- czytamy w Us Weekly.

Królowa przeżywała pełne łez chwile zmieszane z gniewem i rozczarowaniem. Emocje zdecydowanie rosną. Rozmawia z Archiem na FaceTime, ale to nie to samo.

- donosi informator.

Wiadomo, że książę Harry i Meghan Markle byli ostatnio zawiedzeni dowiadując się, że w związku z ich rozstaniem z royalsami królowa odbierze ich patronaty. Sussexowie długo mieli bowiem nadzieję, że mimo odejścia z monarchii będą mogli sprawować niektóre z funkcji, które szczególnie przypadły im do gustu.

NAJNOWSZE