Elżbieta II, Kate i William w tv TUŻ PRZED wywiadem Meghan i Harry'ego u Oprah!

2021-02-23 9:31 mm
Królowa Elżbieta II
Autor: PAUL ELLIS/AFP/East News

To już prawdziwa telewizyjna wojna! Brytyjska rodzina królewska chce uprzedzić sensację, jaką może wywołać wywiad Harry'ego i Meghan u Oprah Winfrey. Media donoszą, że królowa Elżbieta II wystąpi w telewizji tuż przed planowaną emisją wywiadu Sussexów. W nagraniu mają się pojawić także Kate i William!

To, że wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle u Oprah Winfrey wywoła w rodzinie królewskiej poruszenie, było jasne od samego początku. Już pierwsze doniesienia mediów mówiły, że książę William jest przerażony tym, co mogą powiedzieć w rozmowie jego brat i szwagierka. I chyba nie ma w tym wielkiej przesady, bo oto w prasie pojawiają się kolejne informacje. Okazuje się, że rodzina królewska chce uprzedzić szok, jaki może wywołać wywiad Sussexów. 

Plan jest prosty: na kilka godzin przed emisją rozmowy Harry'ego i Meghan u Oprah, w telewizji pojawi się specjalny program z udziałem królowej Elżbiety II, jej syna - księcia Karola oraz księcia Williama i jego żony, Kate Middleton!

Członkowie rodziny królewskiej pojawią się na antenie publicznej telewizji BBC ze specjalnym przesłaniem do obywateli. Przekaz ma oficjalnie dotyczyć sytuacji w kraju w obliczu walki z pandemią, ale niewykluczone, że pojawi się także wątek sukcesji. 

Co ujawnią Meghan i Harry u Oprah?

Czy królowa Elżbieta II i reszta rodziny królewskiej naprawdę boją się skandalu? Dlaczego Pałac Kensington zdecydował się na "wyprzedzający atak", jak już niektórzy nazywają decyzję o emisji własnego programu przed wywiadem Oprah Winfrey? 

Najbardziej znana amerykańska dziennikarka i osobowość telewizyjna próbowała namówić Sussexów na wywiad nieustannie od 2018 roku. Jak dotąd - bez skutku. Skoro więc Meghan i Harry wreszcie zgodzili się na rozmowę, z pewnością nie będzie to pogawędka o pogodzie.

Rozmowa Meghan i Harry'ego u Oprah to pierwszy poważny telewizyjny wywiad pary od dnia ich zaręczyn. 

Kate Middleton, książę William, królowa Elżbieta II
Autor: AFP Pool/Associated Press/East News
Meghan wygląda kwitnąco!! <3

Opublikowany przez Hotplota.pl Poniedziałek, 22 lutego 2021
Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE