Książę Filip zostaje w szpitalu. Pałac Buckingham potwierdza, że walczy z infekcją

2021-02-24 22:02 es
Książę Filip
Autor: POOL / SplashNews.com/East News

Początkowo wizyta księcia Filipa w szpitalu miała być tylko środkiem zapobiegawczym na kilka dni. Jednak monarcha jest tam już ponad tydzień i nie wyjdzie w kolejnych dniach. Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdza, że mąż królowej Elżbiety II walczy z infekcją.

Poddani Brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą jeszcze odetchnąć z ulgą. Mąż królowej Elżbiety II zostanie w szpitalu jeszcze przez jakiś czas. Książę Filip źle się poczuł ponad tydzień temu. Spotkał się z nadwornym lekarzem, który zalecił wizytę w szpitalu. Początkowo miało to być tylko kilka dni odpoczynku. Jednak teraz pałac Buckingham potwierdza, że książę Filip walczy z infekcją.

Książę Filip walczy z infekcją

Stan zdrowia księcia Filipa wzbudza ogromne zainteresowanie u poddanych brytyjskiej rodziny krewskiej. Jeszcze je podkręciła niedawna wizyta księcia Karola. Przejechał ponad 300 km na półgodzinne spotkanie! Pilna sprawa, czy pożegnanie?

W końcu pałac Buckingham zdecydował się na wydanie oświadczenia w tej sprawie.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Książę Edynburga pozostaje w szpitalu króla Edwarda VII, gdzie otrzymuje pomoc lekarską z powodu infekcji. Czuje się komfortowo i reaguje na leczenie, ale nie oczekuje się, że opuści szpital za kilka dni.

Czytamy.

Nie mamy informacji, żeby książę Filip był zakażony koronawirusem.

NAJNOWSZE