Megan Fox zachwyca się Machine Gun Kellym. Po reakcji byłego męża poszło jej w pięty!

2020-08-05 21:12 nk
Machine Gun Kelly, Megan Fox
Autor: Rex Features/East News

Megan Fox i Machine Gun Kelly są parą od kilku miesięcy. Wygląda na to, że to dla niego piękna aktorka zostawiła byłego męża, Briana Austina Greena. Choć była gwiazda Beverly Hills 90210 zdawała się dotąd podchodzić do sprawy z wyrozumiałością, teraz Green jest wyraźnie zniecierpliwiony faktem, że jego ex więcej uwagi poświęca nowemu chłopakowi, niż własnym dzieciom!

Megan Fox i Machine Gun Kelly są w sobie szaleńczo zakochani. Choć para spotyka się dopiero od kilku miesięcy, już chętnie opowiada o namiętności i braterstwie dusz, jakie ich połączyły.

Aktorka i piosenkarz poznali się na planie wspólnego filmu i podobno już wtedy "zaskoczyło". Potem on zaprosił ją do udziału w swoim teledysku do piosenki Bloody Valentine. W międzyczasie w mediach pojawiły się plotki o rozpadzie związku gwiazdy Transformers z Brianem Austinem Greenem, z którym spędziła ponad 10 lat. Te potwierdziły się kilka tygodni później.

Dziś Megan Fox i Machine Gun Kelly są oficjalnie parą, a byłego męża aktorki najwyraźniej wkurza już ostentacja, z jaką jego ex chwali się nowym związkiem. A może bardziej to, że przez MGK Megan nie ma czasu dla dzieci?

Brian Austin Green wbija szpilę Megan Fox!

Megan Fox zamieściła na Instagramie pierwsze oficjalne zdjęcie z Machine Gun Kellym. Na fotce para pozuje do zdjęcia w samych ręcznikach (ona ma na sobie bikini). Zakochani wyglądają, jakby właśnie wyszli razem z basenu.

Boleśnie Piękny Chłopiec... Moje serce jest twoje

- napisała poetycko Megan Fox.

Brian Austin Green nie pozostawił tego posta bez reakcji. Gwiazdor Beverly Hills 90210 zamieścił na swoim profilu zdjęcia wszystkich swoich synów (Green i Fox mają troje wspólnych dzieci: 7-letniego Noah, 6-letniego Bodhi'ego i 4-letniego Journey'a. Brian ma jeszcze 18-letniego Kassiusa z poprzednią partnerką, Vanessą Marcil) z wymownym podpisem:

Boleśnie piękni chłopcy... Moje serce jest wasze

Wyświetl ten post na Instagramie.
Achingly beautiful boys...... My heart is yours Post udostępniony przez Brian Austin Green (@brianaustingreen)

Nawiązanie do posta Megan Fox jest tu oczywiste. Wygląda na to, że Brian Austin Green ma spore pretensje do byłej żony. Czyżby zakochana aktorka zaniedbywała kontakty z synami?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
NAJNOWSZE