Megan Fox i Machine Gun Kelly zakochali się w sobie od 1. wejrzenia? Zdradzili szczegóły!

2020-07-23 22:54 nk
Megan Fox
Autor: Carlos Tischler/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Megan Fox i Machine Gun Kelly w końcu udzielili pierwszego wspólnego wywiadu - już oficjalnie jako para. Wygląda na to, że kiedy okazało się, że mają zagrać razem w filmie, oboje wiedzieli, że nie będą sobie obojętni! Miłość od pierwszego wejrzenia okaże się tą do ostatniego?

W połowie maja 2020 pojawiły się plotki, jakoby Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się po ponad 10 latach razem. Pogłoski zostały dość szybko potwierdzone i stało się jasne, że piękna aktorka ma już nowego chłopaka.

Machine Gun Kelly nie zamierzał długo ukrywać faktu, że w Megan Fox jest zakochany po same uszy...

Dziś Megan Fox i Machine Gun Kelly już w ogóle nie ukrywają swojego związku. Zdecydowali się nawet opowiedzieć o nim we wspólnym wywiadzie dla jednego z podcastów.

Okazuje się, że jeszcze zanim ona zagrała w jego nowym teledysku, para spotkała się na planie filmu Randalla Emmetta, Midnight in the Switchgrass. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a nawet... wspomnienia!

Gwiazda Transformers wyznała, że kiedy dowiedziała się, że jej ekranowym partnerem będzie Machine Gun Kelly, wiedziała, że coś się kroi...

Zapytałam: "Kto zagra tę rolę?", a [reżyser] odpowiedział: "Och, wzięliśmy Machine Gun Kelly'ego", a ja natychmiast pomyślałam "Uh, och", bo wiedziałam. Czułam, że coś dzikiego stanie mi się od tamtego spotkania, ale nie byłam jeszcze pewna, co. Po prostu poczułam to głęboko w splocie słonecznym, że coś z tego wyniknie.

- powiedziała Megan Fox. Machine Gun Kelly z kolei przyznał, że podczas pracy na planie codziennie wyczekiwał na spotkanie z piękną aktorką na schodkach swojej przyczepy, tylko po to, by "złapać jedno mgnienie kontaktu wzrokowego" z gwiazdą, której przyczepa była tuż obok tej jego.

Było około pięciu stopni między samochodem a drzwiami. A ja po prostu siedziałem tam, mając nadzieję, że na mnie spojrzy. Ona ma najpiękniejsze oczy, jakie kiedykolwiek widziałem.

- zachwycał się MGK.

Para oczywiście natychmiast się w sobie zakochała. Już drugiego dnia wspólnej pracy ona zaprosiła go na lunch do swojej przyczepy i podobno zadała mu 90 tysięcy pytań. Aktorka zaznacza, że od razu poczuła, że piosenkarz jest czymś więcej, niż jej bratnią duszą. Megan Fox jest przekonana, że ona i Machine Gun Kelly są "dwiema połówkami tej samej duszy". Wygląda więc na to, że Brian Austin Green nieświadomie przez 10 lat żył z połową duszy kogoś innego! ;)

Myślicie, że ten związek przetrwa?

Machine Gun Kelly, Megan Fox
Autor: Rex Features/East News
Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
NAJNOWSZE