Max Ehrich kochał się w Selenie Gomez? Wkurzona Demi Lovato zabiera głos

2020-09-14 20:02 es
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Na twitterze pojawiły się rzekome wpisy Maxa Ehricha. Podobno narzeczony Demi Lovato kochał się w Selenie Gomez! Gwiazda nieźle się wkurzyła i postanowiła zabrać głos.

Demi Lovato postanowiła uciąć plotki. Gwiazda skomentowała doniesienia o rzekomych, dawnych wpisach swojego chłopaka. Jeśli wierzyć twitterowi, Max Ehrich wyznał miłość Selenie Gomez!

Wkurzona Demi Lovato ucina plotki

Na swoim instastories Demi Lovato opublikowała oświadczenie. Chociaż nie zawarła w nim nazwisk, wszyscy wiemy, o co chodzi.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Internauci na Twitterze rozpowszechnili stare zrzuty ekranu i filmy rzekomo powiązane z 29-letnim Maxem Ehrichem. Narzeczony Demi Lovato wyznał swoją miłość do Seleny Gomez, zachwycając się gwiazdą pop i mówiąc swoim fanom, że chce ją poślubić.

To naprawdę smutne, kiedy ludzie FEJKUJĄ obrazy, aby nastawić kobiety przeciwko sobie. Jeśli kobiety mają konflikt, to jest to między nimi NIE TOBĄ.

Napisała wkurzona Demi Lovato.

Na swoim instastories gwiazda zamieściła też pewnie apel...

Rzucam wyzwanie każdemu, kto ośmieli się wpisać moje nazwisko, aby wspomnieć też o Breonnie Taylor i fakcie, że jej mordercy wciąż nie zostali aresztowani

Pisała Demi Lovato.

NAJNOWSZE