Narzekacie na 2020 rok? Demi Lovato wprost przeciwnie! Max Ehrich nie jest jedynym powodem

2020-09-12 20:00 mm
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Dla Demi Lovato bieżący rok wiąże się z bardzo wieloma zmianami - i obserwując jej dotychczasowe życie można stwierdzić jedno: zdecydowanie są to zmiany na lepsze! Rok 2020 jest dla Demi Lovato wyjątkowo łaskawy. Gwiazda sama opowiedziała o tym w jednym z ostatnich wywiadów. Co dokładnie zmieniło się w ostatnim półroczu w życiu gwiazdy? Wcale nie chodzi wyłącznie o Maxa Ehricha!

Przeglądając codzienne posty znajomych i czytając przeróżne wiadomości można odnieść wrażenie, że mało kto zalicza bieżący rok do udanych. Historia z koronawirusem postawiła świat na głowie, a skutki pandemii odczuwa, w mniejszym lub większym stopniu, praktycznie każdy z nas. Od losu oberwały także największe gwiazdy - "korona" odcięła większości z nich źródła zarobku i wyrzuciła do kosza wszystkie wielkie plany artystyczne.

Są jednak wyjątki - do niektórych gwiazd los mocno się w tym roku uśmiechnął. Do tej nielicznej grupy zalicza się na pewno Demi Lovato. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka przyznaje otwarcie, że rok 2020 to jeden z najlepszych w jej dotychczasowym życiu!

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Perfekcja nie istnieje"

Demi Lovato udzieliła niedawno wywiadu dla Apple Music. Podczas rozmowy Zane Lowe wypytywał gwiazdę m.in. o piosenkę OK Not to Be OK. Jak już wiemy z poprzedniej wypowiedzi artystki, utwór dotyka ważnego problemu akceptacji. Gwiazda opowiedziała o tym z okazji Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom.

W najnowszym wywiadzie gwiazda rozwinęła ten temat. Demi stwierdziła między innymi, że to właśnie w tym wyjątkowo trudnym roku zrozumiała, że musi skupić się nie tylko na sobie, ale i na innych osobach w potrzebie.

Wcześniej skupiałam się na opowiadaniu swojej własnej historii. Ale kiedy uderzyła w nas pandemia i wszystko to, co stało się w 2020 roku, zrozumiałam, że tu już nie liczę się tylko ja. Muszę podzielić się muzyką, która będzie mówić za więcej osób

- mówi Demi Lovato.

Piosenkarka przyznała, że rok 2020 pozwolił jej zrozumieć wiele rzeczy i otworzył oczy na mnóstwo tematów, których dotąd nie dostrzegała.

Zdecydowałam, że traciłam zbyt wiele czasu na stresowanie się nieistotnymi rzeczami.

Kiedy zdałam sobie sprawę, że perfekcja nie istnieje - nie ważne, kim jesteś - możesz być nawet najlepiej wyglądającą osobą na świecie, ale zawsze znajdziesz coś, co ci nie pasuje

- dodaje Demi.

Nowe spojrzenie na świat, jakie dał Demi Lovato ten dziwny rok, to oczywiście spora wartość. Ale nie oszukujmy się: prawdopodobnie największy powód szczęścia artystki nazywa się Max Ehrich.

Przypomnijmy, że Max niedawno oświadczył się Demi, po zaledwie kilku miesiącach związku. Po kłopotach, jakie przechodziła piosenkarka w ubiegłych latach, chyba mało kto pomyślałby, że rok 2020 będzie dla niej aż tak bardzo łaskawy.

NAJNOWSZE