Matthew Perry sprzedaje dom. Powodem kryzys i wstrzymana produkcja powrotu Przyjaciół?

2020-09-02 9:35 mm
Matthew Perry
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Odtwórca roli Chandlera w kultowym serialu Przyjaciele sprzedaje dom. Matthew Perry wystawił na sprzedaż piękną posiadłość położoną nad brzegiem oceanu w ukochanym przez celebrytów Malibu. Wśród fanów pojawiły się plotki, że aktor sprzedaje nieruchomość z powodu kłopotów finansowych. Czy to prawda?

Matthew Perry pozbywa się domu w Malibu! Aktor wystawił na sprzedaż przepiękną posiadłość położoną nad samym brzegiem oceanu. Z doniesień magazynu Variety wynika, że odtwórca roli Chandlera z serialu "Przyjaciele" chce za swój dom niecałe 15 mln dolarów.

Jeśli Perry'emu uda się sprzedać dom w tej cenie, zrobi całkiem niezły interes. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że aktor kupił dom w 2011 roku za 12 mln dolarów. Specjaliści z amerykańskiego rynku nieruchomości podkreślają jednak, że z uwagi na kryzys wywołany pandemią koronawirusa, ceny nieruchomości mocno spadły i obecnie nie jest najlepszy moment na pozbywanie się domów.

Chyba, że ktoś jest do tego zmuszony...

Co z powrotem Przyjaciół?

Sprzedaż domu w dość niekorzystnym momencie zaniepokoiła niektórych fanów aktora. Pojawiły się nawet plotki, że Matthew Perry ma problemy finansowe. Oczywiście są to jedynie spekulacje i nie ma na to żadnych dowodów, jednak faktem jest, że wielu amerykańskich aktorów pozostaje od wielu miesięcy bez pracy. Z powodu pandemii odłożono m.in. prace nad tzw. Friends Reunion, czyli specjalnym odcinkiem z udziałem wszystkich podstawowych gwiazd serialu Przyjaciele, łącznie z Matthew Perrym.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Zobaczcie zdjęcia domu, w którym jeszcze do niedawna mieszkał Matthew Perry

NAJNOWSZE