Matthew Perry w lepszej formie? Do dobrej jeszcze wiele brakuje... NOWE ZDJĘCIA!

2020-07-09 21:26 nk
Matthew Perry
Autor: AGNY/Backgrid/East News

Nie da się ukryć, że Matthew Perry ma nie najlepszy okres w swoim życiu. Ostatnio paparazzi przyłapali aktora serialu Przyjaciele, gdy ten wychodził z budynku w Beverly Hills i ledwo się poruszał. Na nowych zdjęciach serialowy Chandler wygląda nieco lepiej. Do dobrej formy jeszcze mu jednak bardzo daleko... Dojdzie do siebie przed kręceniem specjalnego odcinka Friends?

Matthew Perry sławę zdobył jako Chandler Bing w kultowym serialu Przyjaciele. Od zakończenia produkcji minęło ponad 15 lat. W tym czasie większość gwiazd Friends lepiej lub gorzej ułożyła sobie życie zawodowe i osobiste. Niestety, wygląda na to, że z popularnością najgorzej poradził sobie właśnie Matthew Perry.

Aktor od lat zmaga się z alkoholizmem i narkomanią, a do tego ma poważne problemy z nadwagą. Choć Matt Perry już kilka lat temu deklarował, że pokonał demony przeszłości, te niestety co jakiś czas do niego wracają. Dlatego niedawne zdjęcia gwiazdora Friends mocno zaniepokoiły fanów.

Matthew Perry wyglądał na nich, jakby miał poważne problemy z poruszaniem się. Wychodząc z budynku do stojącego tuż przed drzwiami auta aktor musiał podtrzymywać się ściany. Dodatkowo był bardzo niechlujnie ubrany i miał brudne, zapuszczone paznokcie i błędny wzrok.

Matthew Perry wraca do siebie?

Fani serialu Przyjaciele mają nadzieję, że już w sierpniu, po opóźnieniach związanych z pandemią koronawirusa, uda się w końcu zrealizować specjalny odcinek Friends z udziałem wszystkich sześciorga najważniejszych aktorów. Dlatego właśnie teraz zły stan Perry'ego martwi ich szczególnie.

Czy aktor będzie w stanie stanąć wraz z kolegami przed kamerą?

Nowe zdjęcia  serialowego Chandlera dają cień nadziei, że Friends Reunion uda się zrealizować w zamierzonym czasie i pełnym składzie - o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli. Matthew Perry wybrał się ze swoją asystentką na kawę i wyglądał nieco lepiej, niż ostatnio. Poruszał się znacznie swobodniej i był schludniej ubrany.

Jest nadzieja?

Hotplota.pl: The Rock organizuje wielki koncert; Matthew Perry pokazał pośladki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE