Mateusz Damięcki

i

Autor: Justyna ROJEK/East News

Mateusz Damięcki w samych bokserkach! “Wyczułem coś na jądrze”

2021-11-11 13:00

Mateusz Damięcki zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie w samych bokserkach i poruszający opis. Aktor wyznał, że pewnego dnia wyczuł coś na jądrze. Od razu udał się do lekarza. Jak skończyła się ta sytuacja? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Mateusz Damięcki jest jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów. Jest również aktywny w mediach społecznościowych. Na swoich profilach nie boi się poruszać ważnych społecznie tematów. I tak ostatnio wyznał, że nieźle się przestraszył. 

Wyczułem coś na jądrze. Musiałem podnieść nogi do góry, bo bym zemdlał. Moja Paulinka @pmandrzejewska zdziwiła się i zaniepokoiła, ale ja szybko wyjąłem ręce skądinąd i naściemniałem Jej, że to pewnie przez to, że słabo spałem, za mało zjadłam, jestem zmęczony…

zaczął wpis aktor. Później szczegółowo opisał swoją wizytę u lekarza. 

Finalnie okazało się, że Mateuszowi nic nie dolega. Lekarz stwierdził, że zmiany, które wyczuł aktor to nic innego jak najądrze, które jest we właściwym miejscu i ma dobry rozmiar. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Quiz z ortografii. Wskaż brakującą literę!

Pytanie 1 z 10
sku_ka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE