Barbara Kurdej-Szatan BEZ SZANS na współpracę z Polsatem?

2021-11-11 13:58

To bardzo trudny czas dla Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka po mocnych słowach o działalności Straży Granicznej została wzięta pod lupę przez prokuraturę. Straciła też pracę w TVP. A co z Polsatem? Informator jednego z portali zdradził, że stacja nie ma zamiaru kontynuowania z nią współpracy… Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

O Barbarze Kurdej-Szatan ostatnio sporo się mówi. Przede wszystkim w kontekście jej emocjonalnej i wulgarnej wypowiedzi dotyczącej działań Straży Granicznej na granicy z Białorusią. Aktorka nazwała strażników “maszynami bez serca, bez mózgu, bez niczego”. Padło również mocne słowo: MORDERCY. Był to naprawdę bardzo mocny wpis. Sprawą zajęła się prokuratura. 

Co więcej prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski poinformował o zakończeniu współpracy z aktorką, która była jedną z gwiazd serialu M jak miłość. 

B. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

poinformował na Twitterze prezes TVP. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

To nie koniec problemów Basi. Jak donosi Pudelek, aktorka nie może raczej liczyć na angaże w telewizji Polsat, gdzie obecnie występuje jako jedna z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 

Nie było takich pomysłów, żeby rozważać obecność Kurdej-Szatan w jakimkolwiek programie rozrywkowym innym niż "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie sądzę, żeby po tych aferach współpraca była mocniej kontynuowana

mówi informator Pudelka.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co świętowała ostatnio Jessica Simpson?