Oto powody rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego? Znajomy ujawnia

2021-07-22 16:57 kp
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska
Autor: WBF

Fani Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego jeszcze długo nie będą mogli pogodzić się z myślą, że podróżnicy się rozstali. Dziennikarzom udało się ukryć ten fakt przez wiele miesięcy - w rzeczywistości do rozstania doszło zaledwie trzy miesiące po październikowym ślubie. Teraz wychodzi na jaw, jaka była przyczyna kryzysu w ich związku.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od trzech lat sprawiali wrażenie pary idealnej. Internauci gorąco kibicowali podróżnikom - oboje są w podobnym wieku, mają tę samą pasję i bagaż życiowych doświadczeń. Gdy więc w październiku ubiegłego roku celebryci ogłosili, że zostali małżeństwem, fani świętowali razem z nimi.

W późniejszych miesiącach wydawało się, że Martyna i Przemek układają sobie szczęśliwie małżeńskie życie z dala od mediów. Tymczasem prawda była zupełnie inna - niedawno wyszło na jaw, że dziennikarze rozstali się zaledwie trzy miesiące po ślubie.

>> Przemysław Kossakowski odpowiedział internaucie! Bierze winę na siebie?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Dlaczego Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?

Wobec narastającej fali artykułów swoje rozstanie osobiście skomentowała na Instagramie Martyna Wojciechowska. Podróżniczka oświadczyła, że do rozstania doszło "z dnia na dzień" i zasugerowała, że to jej mąż zdecydował o odejściu. Teraz magazyn Rewia cytuje rzekomego znajomego pary, który zdradził, dlaczego właściwie doszło do rozstania.

Gdy był lockdown i Przemek mieszkał u Martyny, świetnie się dogadywali. Mieli czas tylko dla siebie. Potem oboje rzucili się w wir pracy. I ich drogi zupełnie się rozjechały. Zwłaszcza Przemek spędzał ostatnio mało czasu w domu. Nie umiał pójść na kompromisy, których wymaga życie rodzinne

- czytamy.

Przypomnijmy, że po rozstaniu z Martyną Wojciechowską na Przemysława Kossakowskiego spadła ze strony internautów fala krytyki. Fani podróżniczki zarzucają mu, że podjął nieprzemyślaną decyzję o ślubie i zranił nie tylko swoją żoną, ale i jej dorastającą córkę.

NAJNOWSZE