Marina Łuczenko-Szczęsna została BLONDYNKĄ! Jak wygląda w nowej fryzurze?

2019-11-16 18:18 nk
Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: WBF

Marina Łuczenko-Szczęsna ostatnio stawia na mocne zaskakiwanie swoich fanów. Już w poniedziałek, 18.11.2019, premiery doczeka się świeżutki singiel piosenkarki, News. Czy to właśnie na potrzeby teledysku do tego utworu Marina diametralnie zmieniła fryzurę?! Żona Wojtka Szczęsnego zaprezentowała się na nowym zdjęciu w wersji BLOND!

Marina Łuczenko przyzwyczaiła nas do swoich długich ciemnych włosów, które przeważnie są proste lub ewentualnie falowane, rozpuszczone lub związane gumką i gładko uczesane. Tak też - w rozpuszczonych ciemnych włosach - żona Wojtka Szczęsnego szczęsnego zaprezentowała się na okładce nowego singla, zatytułowanego News, którą gwiazda zaprezentowała 13 listopada 2019. Dziś jednak "newsem" jest nie tylko nadchodząca piosenka Mariny, ale także jej fryzura, która najwyraźniej jest podkreśleniem tego powiewu świeżości w życiu i karierze artystki.

Marina Łuczenko-Szczęsna blondynką!

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z pewnym artystą, z którym nawiązała współpracę na potrzeby piosenki News. Jednak na fotce, bardziej niż raper, którego ogłasza piosenkarka, uwagę zwraca jej fryzura!

Otóż w piosence News, jak się okazuje, gościnnie ma zaprezentować się raper Kabe i to on widnieje na nowym zdjęciu Mariny. A obok niego stoi żona Wojtka Szczęsnego w mocno skróconych i rozjaśnionych włosach! Co za przemiana!

Marina ma obecnie fryzurkę do ramion, w kolorze jasny blond co sprawia, że wygląda bardzo świeżo! Nam się podoba na maksa, a Wam?

NAJNOWSZE