Margaret

i

Autor: WBF

Margaret chce się wypisać z Kościoła! "Co tydzień spowiadałam się z masturbacji"

2019-08-14 17:50

Margaret zdradziła w zaskakująco szczerym wywiadzie dla magazynu Playboy, że kiedy była nastolatką, masturbowała się, a potem co tydzień musiała się spowiadać z tego w konfesjonale i spotykała się z brakiem zrozumienia, dlatego teraz zamierza dokonać apostazji.

Margaret rzadko udziela tak szczerych i kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem jednak otworzyła się na potrzeby wywiadu dla magazynu Playboy. Jedno z najpopularniejszych pism dla facetów zobowiązuje! Toteż Małgosia Jamroży opowiedziała o swoich pierwszych doświadczeniach autoerotycznych i związanych z nimi nieprzyjemności w kościele!

Margaret o masturbacji i Kościele

W rozmowie z Playboy'em Margaret powiedziała, że chce wypisać się z Kościoła katolickiego, bo księża byli w przeszłości nietolerancyjni wobec jej cotygodniowych wyznań dotyczących masturbacji.

W czasach szkolnych piosenkarka chodziła co niedzielę do kościoła, bo tak życzyli sobie jej rodzice. Podczas spowiedzi dzisiejsza gwiazda szczerze opowiadała o swoich doświadczeniach seksualnych. Księża nie podchodzili do nich wyrozumiale...

Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane. Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji

- powiedziała Margaret.

Zobacz też:

Margaret

i

Autor: WBF