Karol Strasburger wziął ślub! Ma o 37 lat młodszą żonę! Kim jest Małgorzata Weremczuk?

2019-08-14 15:11
Karol Strasburger
Autor: WBF

Karol Strasburger to kolejna gwiazda, która do ostatniej chwili utrzymała w tajemnicy własny ślub! Aktor i gospodarz Familiady przechytrzył media, a nawet... kelnerów, którzy obsługiwali jego wesele! Strasburger poślubił o 37 lat młodszą Małgorzatę Weremczuk. Kim jest świeżo upieczona żona Karola Strasburgera?

Karol Strasburger rzadko bywa obiektem zainteresowania mediów plotkarskich. Na początku ubiegłego roku prasę obiegła informacja o jego związku z o 37 lat młodszą managerką, Małgorzatą Weremczuk. Para już wtedy nie wykluczała wzięcia ślubu, a nawet starania się o dzieci. Ona była świeżo po rozwodzie, a on pięć lat wcześniej został wdowcem.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk pobrali się w Konstancinie. Wesele zostało zorganizowane w dworku przystrojonym w stylu serialu Noce i Dnie z udziałem aktora. Były nenufary, a także białe i zielone balony. Wszystko było utrzymane w całkowitej tajemnicy. Nawet kelnerzy nie wiedzieli, jaką imprezę będą obsługiwać, a goście nie mieli ponoć pojęcia, gdzie odbędzie się wesele.

Na ślub z Karolem Strasburgerem Małgorzata Weremczuk ubrała się w jedwabną zieloną suknię w kwiaty. On wybrał szary garnitur. Na weselu pary bawili się między innymi Robert Janowski i Tomasz Stockinger. Zgodnie z prośbą pary młodej goście nie przynosili na ślub kwiatów. Zamiast tego przekazywali pieniądze Interwencyjnemu Ośrodkowi Preadopcyjnemu w Otwocku.

Kim jest Małgorzata Weremczuk?

Małgorzata Weremczuk ma 34 lata. Ukończyła logopedię na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Jest wokalistką i managerką gwiazd. Współpracowała m.in. z Maciejem Kuroniem. Współpracę z Karolem Strasburgerem rozpoczęła kilka lat temu, z którym zna się od lat kilkunastu. Para długo pozostawała w relacjach zawodowych. W marcu 2018 roku Weremczuk potwierdziła swój związek ze Strasburgerem i zdradziła, że para nie wyklucza założenia rodziny.

Karol Strasburger
Autor: WBF

Zobacz też:

NAJNOWSZE