Marcin Gortat zakochał się w śpiewaczce operowej! Coś z tego będzie?

2018-10-31 14:40
Marcin Gortat
Autor: REPORTER/East News Marcin Gortat

Marcin Gortat ma nową dziewczynę? Podobno kosztkarz zakochał się w pięknej śpiewaczce operowej, którą poznał podczas przyjęcia u wspólnych znajomych. Kim jest jego nowa wybranka i co łączy ją z Marcinem Gortatem?

Jeszcze kilka tygodni temu Marcinowi Gortatowi mogło wydawać się, że jest życie uczuciowe jest szczęśliwe i ustabilizowane. Koszykarz był w związku z Alicją Bachledą-Curuś i miał względem niej poważne plany. Marcin widział Alicję w wyobraźni jako doskonałą matkę jego przyszłych dzieci i panią w jego domu... niestety, nie wziął pod uwagę, że aktorka nie planuje zawieszać kariery dla prowadzenia domu i wychowywania kolejnych dzieci.

Tak więc jego związek niespodziewanie zakończył się. Teraz Marcin Gortat jest otwarty na nową miłość i jak informuje Pudelek - właśnie kogoś poznał!

Marcin Gortat znów się zakochał? Jego wybranka to śpiewaczka operowa!

Jak donosi Pudelek, serce Marcina Gortata zabiło szybciej dla Katarzyny Sadej, polskiej śpiewaczki operowej na stałe mieszkającej w Kalifornii. Para poznała się na przyjęciu z okazji 100-lecia niepodległości Polski, zorganizowanym przez "żonę Hollywood" Helenę Kołodziey i jej męża, pana Stanleya. W serwisie czytamy, że Marcin znów ma nadzieję na założenie rodziny. Miejsce zamieszkania pięknej śpiewaczki sprzyja ich związkowi, a i samo wychowanie kobiety może tylko pomóc - w domu Katarzyny Sudej nie brakowało nigdy sportu, dlatego może ona rozumieć, ile poświęceń wymaga sportowa kariera.

>> Antoni Królikowski chciał zdradzić Julię Wieniawę? Miał podrywać inne dziewczyny!

Myślicie, że tym razem się uda?

Wyświetl ten post na Instagramie.
One night in LA with polish music and culture. Thx u Hellena Kolodziej. Post udostępniony przez Marcin Gortat (@mgortat13)
NAJNOWSZE