Antoni Królikowski chciał zdradzić Julię Wieniawę? Miał podrywać inne dziewczyny!

2018-10-31 14:22
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Autor: Mateusz Jagielski/East News

W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat kryzysu w związku Antoniego Królikowskiego i Julii Wieniawy. Po tym, jak aktor zamieścił ostatnio na Instagramie romantyczny wpis, na jaw zaczynają wychodzić znacznie mniej przyjemne kulisy jego związku! To naprawdę koniec?

Związek Antoniego Królikowskiego i Julii Wieniawy jest w ostatnich dniach szeroko omawiany przez polskie media. Wszystko dlatego, że 29-aktor i 19-letnia aktorka mają przechodzić poważny kryzys. Kolejne doniesienia Pudelka zdają się potwierdzać złe relacje między zakochanymi.

Tym razem Pudelek informuje, że kryzys w związku Wieniawy i Królikowskiego może trwać znacznie dłużej, niż wcześniej zakładano. Informator serwisu donosi bowiem, że już miesiąc temu Antoni Królikowski wyraźnie podrywał podczas jednej z imprez inne kobiety... Julii to nie przeszkadzało?

>> Antoni Królikowski pokazuje zdjęcie z Julią Wieniawą! Tak zaprzecza plotkom o kryzysie?

Antek Królikowski chciał zdradzić Julię Wieniawę?

Czytelnik Pudelka opisał sytuację, do której doszło podczas koncertu charytatywnego w Grodzisku Mazowieckim pod koniec września.

Antek był na koncercie gościem. Pojawił się bez swojej gwiazdy Julki i w tak obrzydliwy sposób podrywał wszystkie dziewczyny, hostessy, barmanki, że wszyscy byli zniesmaczeni. Szukał ewidentnie przygody do tego stopnia, że śmiali się z niego nawet ludzie z obsług.

- czytamy w artykule Pudelka.

Już jakiś czas po tych wydarzeniach w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia na temat kulejącej relacji Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego.

Myślicie, że uda im się wyjść z tego cało?

Julia Wieniawa - Gala JOY Influencer roku 2018
Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Antek Królikowski - wiek, wzrost, Insta, rodzice, dziewczyny
Autor: Fot. wbf Antek Królikowski z dziewczyną
NAJNOWSZE