Roxie

i

Autor: AKPA Czy Roxie planuje iść na studia?

Gwiazdy

Roxie Węgiel planuje iść na studia? Piosenkarka zabrała głos

2024-03-26 11:06

Roxie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Ostatnio jej grafik jest bardzo napięty. Intensywnie koncertuje, a także mocno angażuje się w treningi do tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka w ubiegłym roku zdała maturę. Co z jej dalszymi planami edukacyjnymi?

Trudno uwierzyć, że Roksana Węgiel jest już dorosła. Wszyscy przecież pamiętamy ją jako słodką 13-latkę, która brała udział w talent show Telewizji Polskiej "The Voice Kids". To właśnie w 2018 roku podbiła szturmem świat polskiego show-biznesu. Od tej pory wydała dwa albumy studyjne, ostatni z nich zatytułowany "13+5" ukazał się w 2023 r. Nazwa albumu ma wydźwięk symboliczny, właśnie w ubiegłym roku Roxie skończyła 18 lat i minęło 5 lat od jej debiutu artystycznego.

Taniec z Gwiazdami - Roxie Węgiel o odcinku Tańca z Gwiazdami

Roxie Węgiel rozwija swoją karierę

Na informację, o tym, że Roxie pojawi się w "Tańcu z gwiazdami" jej fani czekali od dawna. Piosenkarka znakomicie radzi sobie na parkiecie, jej występy zbierają niemalże same pochwały. Wiele wskazuje na to, że może daleko zajść w programie, a co niektórzy typują ją nawet jako główną kandydatkę do zgarnięcia Kryształowej Kuli. Młoda wokalistka postawiła na rozwój kariery zawodowej, w przeszłości udało jej się połączyć zarówno występy sceniczne, pracę nad nowymi utworami oraz liczne wywiady z obowiązkami szkolnymi. Czy Roxie planuje iść na studia?

Wokalistka szczerze o swoich planach edukacyjnych

Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" dziennikarka Jastrząb Post zapytała Roksanę Węgiel o jej plany na przyszłość, a zwłaszcza te, związane z edukacją.Roksana Węgiel wróciła pamięcią do czasów szkolnych, opowiedziała nieco o tym, jaką była uczennicą:

Byłam dobrą uczennicą. Neutralną. Nie byłam jakąś mega złą uczennicą, ani też nie byłam uczennicą, która miała same szóstki. Były przedmioty, w których czułam się lepiej i te, w których czułam się gorzej. Ale też nie nadganiałam. (...) zaczęłam mając 12 lat, więc musiałam to godzić ze szkołą. Szkoła nie była na tamten moment priorytetem, ale maturę zdałam i uczyłam się tak ok - wyznała wokalistka.

Roxie odpowiedziała również na pytanie dotyczące jej dalszej edukacji. Czy wybiera się na studia? Odpowiedź może was zaskoczyć.

W sumie zdałam maturę po to, aby mieć tę furtkę, aby jej nie zamykać. Nie mówię, że to się nie wydarzy. Na razie nie planuję - powiedziała krótko Roxie.

Wszystko wskazuje na to, że w tym momencie wokalistka planuje raczej skupić się na swojej karierze zawodowej, która pochłania wiele jej czasu i energii. Nie zapominajmy, że młoda gwiazda przygotowuje się także do ślubu ze swoim partnerem Kevinem Mglejem. Nic dziwnego, że jej grafik jest obecnie bardzo napięty.