Marcelina Zawadzka pozdrawia z wakacji. Dotarła aż do Tajlandii! Co z kwarantanną?

2021-07-23 7:15 mm
Marcelina Zawadzka
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

W ostatnich tygodniach Instagram polskich gwiazd przypomina jeden wielki wakacyjny album. Marcelina Zawadzka również wkleiła fotki ze swojego wyjazdu. Gwiazda przesłała fanom całusy z dalekiej Tajlandii i pokazała piękną sesję zdjęciową z plaży. Tymczasem fani pytają, co z kwarantanną...

Wakacje w pełni i większość polskich gwiazd rozjechała się po świecie na zasłużone urlopy. Instagram aż roi się od wakacyjnych fotek polskich modelek, aktorek i celebrytek. Jedne z nich spędzają urlopy całkiem blisko, jak choćby Kasia Cichopek, która tym razem postawiła na urlop w Zakopanem. Inne mierzą znacznie dalej. 

Marcelina Zawadzka pochwaliła się właśnie wakacyjnymi zdjęciami z dalekiej Tajlandii. Modelka doleciała tam trzy dni temu, a na jej Instagramie pojawiły się właśnie pierwsze fotki z plaży. I to jakie!

Marcelina Zawadzka pozdrawia fanów z Tajlandii

Na Instagramie Marceliny pojawiła się seria fotek z pięknej plażowej sesji zdjęciowej w Tajlandii.

Całusy z pięknej Tajlandii 🙌🏼🙌🏼🙌🏼

- pisze modelka w obszernym poście, w którym wyjaśnia, że dotarła do Tajlandii trzy dni temu i zamieszkała w hotelu tuż przy plaży. 

Modelka zdradza, że Tajlandia to jedno z jej ukochanych miejsc na Ziemi, ale uprzedza, że wyprawa do Tajlandii wymaga nieco więcej zachodu, niż przeciętne wakacje.

Powinniście wiedzieć, że przylot tutaj wymaga wielu dokumentów i pism, które musicie ze sobą zabrać. Upewnijcie się, że o wszystkim wiecie, zanim zarezerwujecie wylot 

- ostrzega Marcelina Zawadzka. 

W komentarzach fani dopytywali gwiazdę, czy po przylocie do Tajlandii konieczne jest odbycie kwarantanny. Modelka wyjaśnia, że na początku rzeczywiście turysta ma ograniczoną swobodę poruszania się po kraju.

Pierwsze 8 dni spędzisz w ośrodku tylko z wycieczkami i przygotowanymi dla ciebie atrakcjami, my na przykład jutro zwiedzamy Narodowy Park Morski Ang Thong, a następnego dnia mamy dzień spa 💆‍♀️Po tych 8 dniach można mniej lub bardziej swobodnie podróżować po wyspie z pewnymi ograniczeniami☺️

- tłumaczy Marcelina Zawadzka.

Zobaczcie fotki z wakacji Marceliny! Eh, trochę zazdrościmy, a Wy? ;)

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE